ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 28 жовтня 2016 року

 

 

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 28 жовтня 2016 року № 74

 

”Про початок проведення у Петрівській сільській  раді  перевірки, передбаченої Законом України ”Про очищення влади”

 

Відповідно до Закону України ”Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 563, розпорядження  Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 1025-р ”Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України ”Про очищення влади”, керуючись п.п.19, 20 ч.4 ст. 42 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”: 

 

1.Провести перевірку, передбачену Законом України ”Про очищення влади”, стосовно посадових осіб місцевого самоврядування Петрівської сільської ради, визначивши днем початку проведення перевірки 31 жовтня 2016 року (Додаток № 1 додається).

2.Визначити секретаря Петрівської сільської ради Водополову Ірину Михайлівну відповідальною за організацію та проведення перевірки, передбаченої Законом України ”Про очищення влади”.

3.Секретареві Петрівської сільської ради  забезпечити:

а/. оприлюднення цього розпорядження на офіційному сайті Петрівської сільської  ради;

б/. підготовку та подання необхідних запитів органам, що проводять перевірку, передбачену Законом України ”Про очищення влади”;

в/. підготовку та подання  Петрівському сільському головіі довідок про результати перевірки;

г/. під розписку повідомити осіб, які підлягають перевірці.

4. Посадовим особам, щодо яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати секретарю Петрівської сільської ради власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, та згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей за формою згідно з додатком 1 та 2.  

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Сільський  голова                                        В. Фоменко