ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

583

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

XLI сесії VІІ скликання

 

від  22 грудня 2018 року                                                                                                                  №583 – VІІ

 

 

“Про погодження переліку об’єктів та видів робіт, на яких особи, будуть відбувати  адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт”

 

Згідно статті 325-1 Кодексу України про  адміністративні правопорушення, відповідно до Закону України  від 07.12.2017 року № 2234-VIII «Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення  порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» та на виконання листа Балаклійського районного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Харківській області №22/16/5-573 см від 08.02.2018 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада:

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.  Погодити перелік об’єктів, на яких особи, на яких покладене адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт, будуть відбувати адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт з Балаклійським районним відділом філії державної установи «Центр пробації»  в Харківської області. /Додаток №1 додається/.

2.  Порушнику, на якого покладено виконання адміністративного стягнення у види суспільно корисних робіт, нараховується плата  за виконану ним роботу. Оплата праці здійснюється погодинно, за фактично відпрацьований час, у розмірі не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на адміністративну комісію при виконавчому комітеті.

     4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питаннь  законності, правопорядку та у справах молоді (Н. Зуй).

 

 

 

Сільський голова                            В. Фоменко

Додаток 1 583