ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

211-VII

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ХVІ сесії VІІ скликання

 

від  23 грудня  2016 року                                                                                                          №211-VІІ

 

”Про встановлення на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району  Харківської області  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2017 рік”

 

У зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України Законом України ”Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи” від 28.12.2014 року за № 71-VIII, з метою забезпечення надходжень та видатків сільського бюджету, його збалансованості, керуючись ст. ст. 143, 144 Конституції України, ст. ст. 7, 10, 12, 14, 266 Податкового кодексу України, ст. ст. 26, 59 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, Петрівська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Встановити на території Петрівської сільської ради Балаклійського району  Харківської області податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком.

2. Виконавчому комітету Петрівської сільської ради оприлюднити дане рішення на сайті Петрівської сільської ради в мережі Інтернет.

3. Рішення ІV сесії сільської ради VІІ скликання ”Про встановлення на території Петрівської сільської ради, Харківської області податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” від 28.01.2016 року № 52-VІІ (із змінами), вважати таким, що втратило чинність. 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів (Федорченко Т.О.)

 

 

 

Сільський голова                                 В. Фоменко

Додаток