ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 03 від 26 березня 2019 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П Р О Т О К О Л    № 03

засідання виконавчого комітету

від  26 березня  2019 року

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:     І.Водополова                       

С. Кійко                                      

Ю. Назарько                 

О. Скалицький

І. Подаруєв   

Ю. Ткач                                

Н. Кійко     

Відсутні        О. Шахматов

 

Запрошені: М. Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради, Т. Федорченко – директор Петрівського Будинку культури 

                                                                   

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1.Про хід виконання Земельного кодексу України 

2.Розгляд плану роботи Петрівського сільського Будинку культури 

3.Про визначення території обслуговування та закріплення її за Петрівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області 

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 8, “проти” – немає,

 “утримались” – немає

 

І.СЛУХАЛИ: “Про хід виконання Земельного кодексу України”                              

Інформує: М. Каськов – спеціаліст-землевпорядник с/ради  

 

Усі рішення та розпорядження, що стосуються земельних питань, приймаються сільською радою згідно Земельного кодексу України. Проводиться перевірка їх виконання згідно діючого  законодавства В усі контролюючі органи району та області надається повна та своєчасна інформація. Зміни, які відбуваються у земельному законодавстві, доводяться до керівників підприємств та установ, які знаходяться на території ради, а також до громадян. Усі довідки та акти видаються згідно діючого законодавства.                          

   

ВИСТУПИЛИ:                 В. Фоменко – сільський голова

 

На даний час не всі комунальні заклади мають відповідні документи на земельні ділянки під офісами, будівлями тощо, але ми працюємо над вирішенням цього питання.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про хід виконання Земельного кодексу України” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІ.СЛУХАЛИ: “Розгляд плану роботи Петрівського сільського Будинку культури”

                             Інформує:    Т. Федорченко – директор Будинку культури 

 

Робота Петрівського сільського Будинку культури проводиться згідно плану, що складається щоквартально, затверджується головою сільської ради та подається до районного відділу культури. У другому кварталі 2019 року ми плануємо провести  гумористичну програму «Жартуємо разом», тематичну програму до Великодня «Великодне диво». Разом із школою на площі села провести мітинг-реквієм «Чорнобиль – це хрест України». Ветеранам  війни присвячується концерт «Перемога в серцях поколінь». На дитячому ігровому майданчику пройде конкурсно-розважальна програма присвячена Дню захисту дітей «Святкує Країна Дитинства». На площі села Петрівське плануємо провести святкове народне гуляння до Дня Конституції «Оберег нашої державності», молодіжну святкову дискотеку «Для вас, молоді». Щосереди проводиться гурткова робота фольклорного колективу «Русская песня» щодо розучування пісень.  У вівторок та пʼятницю працює дитячий танцювальний гурток, у четвер – дитячий вокальний ансамбль. Щопʼятниці та щосуботи у Будинку культури молодіжна дискотека, вечори відпочинку для молоді.

 

ВИСТУПИЛИ:    Водополова Ірина Михайлівна – секретар виконкому 

сільської ради

 

Із відкриттям Будинку культури після капітального ремонту робота кипить. Дійсно проводиться багато цікавих заходів, але є побажання – залучати як можна  більш до роботи в гуртках дітей та молодь із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та із багатодітних родин.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Розгляд плану роботи Петрівського сільського Будинку культури” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: “Про визначення території обслуговування та закріплення її за Петрівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області”

Інформує: І. Водополова – секретар виконкому  с/ради   

 

Пропоную визначити та закріпити за Петрівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів територію обслуговування: село Петрівське, село  Завгороднє, село Берестянки, призначив діловода сільської ради Л. Баламут відповідальною за перепис дітей віком від 6 до 18 років

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про визначення території обслуговування та закріплення її за Петрівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає

 

 

Сільський голова                              В. Фоменко