ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 06 від 15 травня 2018 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П Р О Т О К О Л    № 06

засідання виконавчого комітету

від  15 травня 2018 року

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:   І.Водополова                       

                     Н. Кійко 

                     С. Кійко                                      

                     Ю. Назарько                 

                     О. Скалицький

                      І. Подаруєв                                   

                     Ю. Ткач  

Відсутні:     О. Шахматов     

                    

                                            

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1.Про профілактику дитячого травматизму, дотримання санітарних та протипожежних правил у Петрівському професійному аграрному ліцеї. 

2.Про організацію харчування у Петрівському дошкільному навчальному закладі ( ясла садок)

3.Про зняття з квартирного обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб  та молоді з їх числа

4.Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для виконання покарання у вигляді адміністративного стягнення в порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 8, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

І.СЛУХАЛИ:  “Про профілактику дитячого травматизму, дотримання санітарних та протипожежних правил у Петрівському професійному аграрному ліцеї“ 

                             Інформує:    С. Кійко – директор аграрного ліцею  

 

Петрівський професійний аграрний ліцей до початку нового навчального року здійснює підготовку кабінетів, майстерень, спортзалу, актового залу; забезпечує майстерні, кабінети обслуговуючих видів праці спецодягом, іншими засобами індивідуального захисту для працівників та учнів навчального закладу. Проводяться інструктажи з питань техніки безпеки, виробничої санітарії безпеки життєдіяльності, вимогається виконання встановлених вимог в навчальному закладі. Ведеться документація з питання дитячого травматизму, дотримується режим вологого прибирання, вимог до освітлення і провітрювання приміщень. Щорічно проводяться профілактичні медичні огляди учнів та працівників, з метою виявлення учнів, які мають відхилення у здоров’ї, створення для них сприятливих умов для навчання. Здійснюється  розподіл учнів за медичними групами для занять фізкультурою. Проводяться колективні та індивідуальні бесіди з батьками та учнями щодо дотримання правил поведінки на уроках трудового навчання, фізкультури, попередження усіх видів дитячого травматизму в навчальних приміщенях, на території ліцею та поза нею тощо. 

 

ВИСТУПИЛИ:        Водополова Ірина Михайлівна  - секретар виконавчого 

                                            комітету сільської ради 

 

До відання виконавчих комітетів належать повноваження щодо створення необхідних умов для виховання дітей, здобуття ними повної загальної середньої освіти, трудового навчання, а також безпеки їх життя. Спілкуясь із дітьми ми бачимо, що серед учнів ліцею проводяться конкурси учнівських творів, малюнків щодо безпеки життєдіяльності та попередження усіх видів дитячого травматизму, тематичні виховні заходи, бесіди. Пропоную роботу Петрівського професійного аграрного ліцею щодо  профілактики дитячого травматизму, дотримання санітарних та протипожежних правил, вважати задовільною.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про профілактику дитячого травматизму, дотримання санітарних та протипожежних правил у професійному аграрному ліцеї” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІ.СЛУХАЛИ: “Про організацію харчування у Петрівському дошкільному навчальному закладі ( ясла садок)”

                           Інформує:  Н. Кійко – завідувачка ДНЗ

 

 Петрівський дошкільний навчальний заклад відвідує 75 діточок, які харчуються тричі на день. Вартість харчування становить 30 грн. на одну дитину на день, плата батьків - 40%. Діти харчуються повноцінно, отримують овочі, фрукти, м’ясо птиці, яловичину, молочні продукти, свіжеморожену рибу, печінку.  Для оздоровлення дітей у літній період сільська рада збільшує витрати дошкільному навчальному закладу на харчування на 10% для придбання соків, свіжих овочів, фруктів. 

 

ВИСТУПИЛИ:    Фоменко  Володимир Михайлович – сільський голова           

                                      

Згідно законодавства України деяким категорія батьків ми надаємо пільги на харчування дітей. За даний період було звільнено на 50% вартості за харчування 2 багатодітні сім’ї, 100% - 8 малозабезпечених сімей та 1 сім’я у якій виховується дитина інвалід. У 2018 році обласною радою об’явлено конкурс «Разом в майбутнє» на реалізацію проектів покращення соціальних послуг населенню. Наша громадська організація «Петрівчанка» взяла участь у цьому конкурсі та зареєструвала на обласному сайті проект капітального ремонту харчоблоку дитячого садку, з придбанням сучасних приладів приготування їжі для малечі. Це кухонна піч, морозильна камера, стелаж для посуду, промислова м’ясорубка тощо. По вимогам конкурсу фінансування проекту розподіляється так: 50% - кошти обласного бюджету, 45% - сільського бюджету та 5% - кошти громадської організації. На сесії сільської ради депутати передбачили кошти у сумі 13150 гривень для вирішення даного питання. Пропоную роботу щодо організації харчування у Петрівському дошкільному навчальному закладі вважати задовільною.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про організацію харчування у Петрівському дошкільному навчальному закладі ( ясла садок)” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: “Про зняття з квартирного обліку дітей-сиріт та дітей, 

                                позбавлених батьківського піклування, а також осіб  та 

                                молоді з їх числа”

                                Інформує:  І.Водополова - секретар виконкому с/ради

 

Постановою Кабінету Міністрів України надано субвенцію для придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Нам треба надати до райдержадміністрації  інформацію щодо осіб данної категорії, яким виповнилось 18-23 роки та які перебувають на соціальному квартирному обліку сільської ради. Для надання такої інформації ми перевірили особові справи тих, хто перебуває у нас на обліку, наявність документів, реєстрацію місця проживання. За результатами перевірки пропоную зняти з квартирного обліку осіб та молоді  з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: Воронова Олексія Михайловича, в зв’язку з наявністю на праві власності частки житла та відсутністю поновлення документів; Здвізову Анастасію Андріївну, в зв’язку з отриманням у спадщину частки житла та відсутністю поновлення документів; Непочатову Ганну Олександрівну, в зв’язку з реєстрацією місця проживання за межами Петрівської сільської ради та відсутністю поновлення документів; Волвенкову Валерію Сергіївну, в зв’язку з реєстрацією місця проживанням за межами Петрівської сільської ради та відсутністю поновлення документів; Шликову Ірину Олександрівну, в зв’язку з відсутністю поновлення документів; Алекіна Олександра Віталійовича, в зв’язку з відсутністю поновлення документів; Дідусенко Аліну Сергіївну, в зв’язку із смертю.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про зняття з квартирного обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб  та молоді з їх числа” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

 

 

 

ІV.СЛУХАЛИ: “Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно 

                                корисних робіт для виконання покарання у вигляді 

                                адміністративного стягнення в порядку примусового 

                                стягнення заборгованості зі сплати аліментів”

                                Інформує:  В. Фоменко – сільський голова

 

Пропоную визначити об’єктом суспільно корисних робіт для виконання примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів Петрівську сільську раду, затвердив  такі види суспільно корисних робіт: упорядження пам’ятників, братських могил, утримання у належному стані цвинтарів, благоустрій та озеленення територій населених пунктів, роботи при проведенні ремонту об’єктів соціальної сфери, догляд за особами похилого віку та інвалідами, роботи по інформуванню населення стосовно отримання житлових субсидій та технічній підготовці документації з кур’єрською доставкою документів та запитів.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для виконання покарання у вигляді адміністративного стягнення в порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

 

 

Сільський голова                              В. Фоменко