ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №05 від 26 квітня 2018 року

 

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П Р О Т О К О Л    № 05

засідання виконавчого комітету

від  26 квітня 2018 року

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:   І.Водополова                       

                     Н. Кійко 

                     С. Кійко                                      

                     Ю. Назарько                 

                     О. Скалицький

                      І. Подаруєв                                   

                     

Відсутні      Ю. Ткач  

                    О. Шахматов     

                                            

Запрошені: М. Каськов – спеціалісмт-землеворядник сільської ради

 

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1.Про організацію благоустрою населенних пунктів, розташованих на території ради

2.Про організацію роботи щодо запобігання  бездоглядності  серед  неповнолітніх

3.Про визначення території обслуговування та закріплення її за Петрівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області

4.Про порушення клопотання про представлення до нагороди Почесним званням України “Мати-героїня

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 7, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

І.СЛУХАЛИ:  “Про організацію благоустрою населенних пунктів, розташованих на території ради “ 

                             Інформує:    М. Каськов – спеціаліст-землевпорядник  

                                                   сільської ради 

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Рішенням сесії сільської ради визначено обов’язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та громадян у сфері благоустрою, з метою забезпечення утримання території ради у чистоті й належному стані. Але не всі організації належним чином виконують свої обов’язки. Серед порушників Петрівський відділ зв’язку, дільниця РЕС, також є закинуті об’єкти. Ми попереджаємо, але керівництво даних дільниць знаходиться у районі і на наші вимоги не реагують, можливо потрібно їх притягувати да адміністративної відповідальності, що б був результат. Приємно відзначити згуртованість наших мешканців, які вдруге виходять на спільний суботник та прибирають громадські місця – парк, лісосмугу, кладовища, стихійні сміттєзвалища. Серед населення проводиться роз’яснювальна робота щодо недопущення звалищ побутового та будівельного сміття на території села та присадибних ділянках; несвоєчасне косіння карантинних рослин, забур’яненість. Просимо громадян, керівників підприємств, установ та організацій, розташованих на території ради, по новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які ви несете відповідальність і дотримуватись Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку. 

 

ВИСТУПИЛИ:        Фоменко Володимир Михайлович – сільський голова

 

Підтримую доповідь спеціаліста-землевпорядника сільської ради, керівниками організацій недостатньо уваги приділяється благоустрою території ради. З першого квітня ми прийняли 5 чоловіків на громадські оплачувані роботи, які будуть безпосередньо займатися благоустроєм території:  косити траву вздовж  доріг, вулиць, парків, скверів та на території кладовищ, спілювати сухі дерева. На даний час спільними зусиллями громади було ліквідовано 3 несанкціонованих звалища.

На території сільської ради знаходяться два ботанічних заказника: «Ковиловий» та «Ізюмські луки», які утримуються в належному санітарному стані. 

Але є питання над яким потрібно активніше працювати: приділяти більше уваги щодо санітарного стану в селах, вирішувати питання про неможливість утворення несанкціонованих звалищ на території ради та приділяти більше уваги щодо оформлення права користування земельними ділянками під нежитловими будівлями, які належать на  праві особистої власності фізичним особам підприємцям чи юридичним підприємствам.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про організацію благоустрою населенних пунктів, розташованих на території ради” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІ.СЛУХАЛИ: “Про організацію роботи щодо запобігання  бездоглядності  серед  неповнолітніх”

                          

 Інформує:  В. Фоменко – голова Координаційної ради у 

                                               справах дітей с/ради

  З метою профілактики негативних проявів у дитячому та підлітковому середовищі  на засідання виконкому виноситься питання про стан дитячої бездоглядності на території сільської ради.  З метою профілактики бездоглядності та безпритульності неповнолітніх на території сільської ради  членами Координаційної ради разом з депутатами сільської ради, проводились рейди, пд час яких дітей, які бродяжничили, жебракували, не виявлено. З метою контролю за дотриманням у торгівельних закладах, місцях масового відпочинку молоді чинного законодавства, щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, проводяться рейди-перевірки. У поточному році порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на території сільської ради не виявлено.  Розуміючи, що саме неблагополучні сім’ї є одним з джерел дитячої бездоглядності і правопорушень, питання виявлення даних сімей перебуває на постійному контролі.   На даний час на обліку перебуває 6 сімей, в яких батьки не виконують належним чином свої обов’язки, в них виховуються 15 дітей. У березні 2018 року порушено клопотання щодо позбавлення батьківських прав Заркані Т.Г. , ще в одній родині – Єфанової А. С., відібрано дітей та направлено до районного центру соціально-психологічної реабілітації. Сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, постійно перебувають на контролі, з батьками та дітьми проводяться профілактичні бесіди, щоквартально проводяться обстеження житлово-побутових умов. 

 

ВИСТУПИЛИ:    Назарько Юрій Андрійович – директор Петрівської            

                                      загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

На обліку Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів перебуває 3 сім’ї які опинились в складних життєвих обставинах і в яких 7 учнів навчається в нашій школі. Класні керівники відвідують дані сім’ї з метою ознайомлення з умовами проживання дітей, складаються акти обстеження.  На методичному об’єднанні класних керівників заслуховувалась інформація щодо положення дітей в даних сім’ях. При роботі з сім’ями, в яких є проблеми щодо виховання дітей, ми підтримуємо тісний зв’язок з дільничим інспектором, депутатами сільської ради.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про організацію роботи щодо запобігання  бездоглядності  серед  неповнолітніх” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: “Про визначення території обслуговування та закріплення її за Петрівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області”

                                 Інформує:  І.Водополова - секретар виконкому с/ради

 

Пропоную визначити та закріпити за Петрівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів територію обслуговування: село Петрівське, село  Завгороднє, село Берестянки, призначив відповідальною за перепис дітей діловода сільської ради Баламут Л.В. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про визначення території обслуговування та закріплення її за Петрівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІV.СЛУХАЛИ: “Про порушення клопотання про представлення до нагороди 

                               Почесним званням України “Мати-героїня”

                               Інформує:  І.Водополова - секретар виконкому с/ради

 

Розглянувши звернення Бринчак Марії Василівни, яка народила та виховала 5 дітей, троє з яких на даний час здобувають вищу освіту, двоє навчаються в середній школі, усі діти виховані, активно беруть участь в усих громадських заходах, що проходять у селі, пропоную рекомендувати Бринчак Марію Василівну для представлення до нагородження почесним званням України “Мати-героїня“.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про порушення клопотання про представлення до нагороди Почесним званням України “Мати-героїняі” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

 

 

 

Сільський голова                              В. Фоменко