ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

протокол № 03 від 13 березня 2018 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

П Р О Т О К О Л    № 03

засідання виконавчого комітету

від  13 березня 2018 року

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:   І.Водополова                       

                     Н. Кійко                      

                     Ю. Назарько                 

                     О. Скалицький                                  

                     І. Подаруєв                     

Відсутні      С. Кійко                                      

                    О. Шахматов                                                 

Ю. Ткач  

 

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1.Про негайне відібрання малолітніх Ал-Равашдех Софії Абдел-Басет, 18.02.2012 року народження; Заркані Анастасії Сабахівни, 29.08.2013 року народження; Заркані Мирослави Сабахівни, 08.08.2016 року народження

2.Про корегування проектно-кошторисної документації

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 6, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

І.СЛУХАЛИ: “Про негайне відібрання малолітніх Ал-Равашдех Софії Абдел-Басет, 18.02.2012 року народження; Заркані Анастасії Сабахівни, 29.08.2013 року народження; Заркані Мирослави Сабахівни, 08.08.2016 року народження”

                             Інформує:  В. Фоменко – сільський голова 

 

При черговому обстеженні умов проживання родини Заркані Т.Г. виявлено, що діти голодні, продуктів харчування немає, від матері тхне спиртним, її поведінка не зрозуміла - то вона погрожує, говорячи, що з нею краще не зв’язуватися, то починає плакати. При обстеженні дітей лікарем виявилось, що у обох дітей підвищена температура, ліків немає, від направлення дітей до лікарні мати категорично відмовилась, потім Тетяна Геннадіївна, нічого не пояснивши комісії, залишила дітей та пішла не відомо куди. У квартирі залишилась 93-річна бабуся співмешканця, яка не завжди може пояснити свої дії та чужа людина – Керекеш Магдаліна Шандорівна з поламаною рукою. Подальше перебування хворих дітей у такій обстановці  несе загрозу для їх здоров’я та життя, тому пропоную негайне відібрати дітей та направити до дитячого відділення Балаклійської центральної клінічної районної лікарні, де знаходиться третя дитина Заркані.

 

ВИСТУПИЛИ:        Водополова Ірина Михайлівна – секретар виконкому 

                                                                 сільської ради

 

Із квітня 2017 року у нас проживає сім’я Заркані Тетяни Геннадіївни, в якій виховується 3 малолітніх дітей. Батьки заслуховувались на засіданні Координаційної ради у справах дітей при сільській раді, мати обіцяла пройти лікування у нарколога, але нічого не змінилося, неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за насильство у сім’ї та неналежне виконання батьківських обов’язків. Заркані Т.Г. продовжує зловживати спиртними напоями, вести аморальний образ життя, на зауваження не реагує, уваги вихованню та здоров’ю дітей не приділяє. Подальше перебування дітей в сім’ї несе загрозу для їх життя.

 

Кійко Ніна Іванівна – завідувачка Петрівського ДНЗ, 

член виконавчого комітету сільської ради

 

Спілкуючись із дітьми у дитячому садку ми бачимо, як змінюється настрій у дітей, як вони переживають, коли батьки сваряться. Після від’їзду батька дітей до садочка  приводить та забирає чужа людина – Керекеш М.Ш., яка на данний час за станом здоров’я не може доглядати за дітьми. Діти хворі, голодні, у квартирі антисанітарія, продуктів харчування не має, порушені усі протипожежні норми, тому підтримую пропозицію сільського голови, пропоную негайно відібрати дітей та подати до суду позов про позбавлення громадянки Заркані Т.Г. батьківських прав та стягнення аліментів на користь дітей.  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про негайне відібрання малолітніх Ал-Равашдех Софії Абдел-Басет, 18.02.2012 року народження; Заркані Анастасії Сабахівни, 29.08.2013 року народження; Заркані Мирослави Сабахівни, 08.08.2016 року народження” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 6,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

І.СЛУХАЛИ: “Про корегування проектно-кошторисної документації”

                             Інформує:  В. Фоменко – сільський голова 

 

 

 

Розглянувши питання капітального ремонту мережі вуличного освітлення села Петрівське, пропоную відкорегувати проектно-кошторисну документацію капітального ремонту мережі вуличного освітлення по вулицям: Зарічна, Шевченко, Прилікарняна, Соборна, Садова, провулку Прилікарняний та провести експертизу кошторисної частини проекту.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про корегування проектно-кошторисної документації” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 6,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

 

Сільський голова                              В. Фоменко