ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 07 від 25 липня 2017 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

П Р О Т О К О Л    № 07

засідання виконавчого комітету

від  25 липня 2017 року

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:   І.Водополова                       

                   Н. Кійко                                       

                  Ю. Назарько                 

                  О. Скалицький                                  

                  Ю. Ткач  

                 О. Шахматов                                                 

Відсутні      І. Подаруєв                     

С. Кійко

 

Запрошені: Ю. Лаптєва – головний бухгалтер сільської ради; Т. Федорченко – 

                     директор сільського Будинку культури. 

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1.Про готовність організацій, установ до роботи в осінньо-зимовий період 

2.Про хід виконання бюджету за І півріччя 2017 року

3.Про внесення змін до рішення виконкому сільської ради від 24.01.2017 року за № 04 ”Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру по Петрівській              сільській раді у 2017 році

4.Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків ”Покажчик напрямків” (знаків туристичного маркування) на території села Петрівське, Балаклійського району,                  Харківської області

5.Про списання нежитлових приміщень Петрівської дільничної лікані за адресою: село Петрівське, вулиця Прибольнична, 37/21, Балаклійського району Харківської області

6.Про присвоєння адреси житловому будинку, який належить гр. Ломако Олександрі Володимирівні

7.Про присвоєння адреси житловому будинку, який належить гр.Непочатовій Ганні Павлівні

8.Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 7, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

І.СЛУХАЛИ:  “Про готовність організацій, установ до роботи в осінньо-зимовий період”

                    Інформує:  Н. Кійко – завідувач Петрівського дошкільного навчального закладу

 

До роботи в осіньо-зимовий період 2017-2018 років Петрівський дошкільний навчальний заклад підготолений: проведено ревізію та мелкий текущий ремонт опалювальної системи, проведено ремонт в групових приміщеннях, заготовлено продукти харчування для дітей, територію очи 

 

ВИСТУПИЛИ:         Назарько Юрій Андрійович – директор Петрівської 

                                       загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів

 

Петрівська школа опалюється котельною «Підприємства Балаклійські теплові мережі», опалювальну систему перевірено. Зроблено косметичний ремонт школи. Колектив укомплектовано. До нового навчального року школа готова.

 

Фоменко Володимир Михайлович – сільський голова

 

Комунальні підприємства розташовані на території ради до роботи в осіньо-зимовий період готові. Петрівський дошкільний навчальний заклад, готовий до нового опалювального сезону 2017-2018 років. Котельна, що здійснює постачання тепла, знаходиться на балансі Балаклійського підприємства ”Теплові мережі”. У Петрівському Будинку культури у даний час проводиться капітальний ремонт, який заплановано закінчити у липні 2018 року, приміщення у цьому сезоні опалюватися не буде. Сільська рада опалюється природним газом, зараз йде підготовка документації на дозвіл подачі газу. Виконавчому комітету сільської ради необхідно посилити роз’яснювальну роботу з населенням щодо необхідності оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про готовність організацій, установ до роботи в осінньо-зимовий період” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІ.СЛУХАЛИ: “Про хід виконання бюджету за І півріччя 2017 року”

                     Інформує:  Ю. Лаптєва – головний бухгалтер сільської ради

 

  Відповідно до Конституції України представницьким органом державної влади на території сіл Петрівське, Завгороднє та Берестянки є Петрівська сільська рада, яка правомірна вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції та Законів України. Середня чисельність працівників сільської ради 56 працівників. Касові видатки  загального фонду бюджету за І півріччя 2017 року складають у сумі 1932703,65 грн. Фактичні видатки загального фонду бюджету - 2046333,96 грн. Кредиторська  заборгованість по видатках загального фонду бюджету  станом на 1 липня 2017 року становить 152240,51 грн., кредиторська заборгованість по спеціальному фонду складає 12480,32 грн., строк сплати  по заборгованостям не настав. 

Отримано  надходжень від плати за послуги, що надаються бюджетними установами у сумі 33769,72 грн., у тому числі за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю    33169,72 грн.; за оренду майна (крім нерухомого) – 600,00 грн. Касові видатки по цих надходженнях складають в сумі 19566,15 грн., фактичні видатки - 37628,00 грн. По надходженнях від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю  по батьківській платі за харчування в дошкільному навчальному закладі - дебіторська заборгованість по батьківській платі станом на 1 липня 2017 року становить 1457,28 грн., кредиторська заборгованість -  5069,34 грн. Отримано з інших джерел власних надходжень 50457,79 грн., у т.ч.:надходжень від благодійних внесків, грантів та дарунків  в сумі 170,00 грн., від підприємств, організацій та інших бюджетних установ -  50287,79 грн. Касові видатки по цих надходженнях складають 35001,79,00  грн., фактичні видатки - 47430,27 грн.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про хід виконання бюджету за І півріччя 2017 року” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: “Про внесення змін до рішення виконкому сільської ради від 24.01.2017 року за № 04 ”Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру по                               Петрівській сільській раді у 2017 році”

                     Інформує:  В. Фоменко - сільський голова

 

У зв’язку з відсутністю фінансування п’ятидесяти відсотків з боку Балаклійського районного центру зайнятості, пропопоную внести зміни до рішення виконкому сільської ради від 24.01.2017 року за № 04 ”Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру по Петрівській сільській раді у 2017 році“,  щодо повного фінансування організації громадських робіт за рахунок бюджету сільської ради. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до рішення виконкому сільської ради від 24.01.2017 року за № 04 ”Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру по Петрівській сільській раді у 2017 році” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІV.СЛУХАЛИ: “Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків ”Покажчик напрямків” (знаків туристичного маркування)  на території села Петрівське, Балаклійського                            району, Харківської області”

                    Інформує:  В. Фоменко – сільський голова

   

Для збільшення поінформованості мешканців та гостей області про туристичні об'єкти села Петрівське в рамках соціального проекту ”Підтримка підприємницьких ініціатив сільських мешканців у сфері зеленого туризму”, пропоную надати дозвіл ГО ”Інститут соціальної політики регіону” на встановлення дорожніх знаків  туристичного маркування ”Покажчик напрямків” на території села Петрівське за адресою: вулиця Дружби, 27,  відповідно до паспорта на встановлення дорожніх знаків. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків ”Покажчик напрямків” (знаків туристичного маркування) на території села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” – немає

 

V.СЛУХАЛИ: “Про списання нежитлових приміщень Петрівської  дільничної лікані за адресою: село Петрівське, вулиця  Прибольнична, 37/21, Балаклійського району                                       Харківської області”

                   Інформує:  В. Фоменко – сільський голова

   

Враховуючи, що нежитлові будівлі Петрівської дільничної лікарні перебувають в зруйнованому стані, коштів на її відновлення немає, на охорону приміщень коштів не вистачає, беручи до уваги, що за час перебування будівель на балансі сільської ради не надходило жодної заяви про передачу приміщень в оренду або на правах власності, пропоную надати згоду на списання приміщень лікарні, замовити експертний висновок щодо їх стану та вартості будівельних матеріалів. На черговій сесії сільської ради порушити питання щодо відчуження майна дільничної лікарні.  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про списання нежитлових приміщень Петрівської дільничної лікані за адресою: село Петрівське, вулиця Прибольнична, 37/21, Балаклійського району Харківської області” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VІ.СЛУХАЛИ: “Про присвоєння адреси житловому будинку, який належить  гр. Ломако Олександрі Володимирівні”

                     Інформує:  І. Водополова – секретар виконкому с/ради

   

Розглянувши заяву гр. Ломака О.В. та надані документи, пропоную присвоїти адресу житловому будинку, розташованому в селі Завгороднє, який належить заявнику, а саме: село Завгороднє, вулиця Придінецька, № 78, Балаклійського району, Харківської області.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про присвоєння адреси житловому будинку, який належить гр. Ломако Олександрі Володимирівні” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VІІ.СЛУХАЛИ:  “Про присвоєння адреси житловому будинку, який  належить гр.Непочатовій Ганні Павлівні”

                        Інформує:  В. Фоменко – сільський голова

   

Згідно діючого законодавства України пропоную, розглянув надані документи, пропоную присвоїти адресу житловому будинку, розташованому в селі Петрівське, який належить Непочатовій Ганні Павлівні: село Петрівське, вулиця Зарічна, № 80, Балаклійського району, Харківської області.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про присвоєння адреси житловому будинку, який належить гр.Непочатовій Ганні Павлівні” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VІІІ.СЛУХАЛИ:  “Про надання пільги по батьківській платі за послуги  Петрівського  дошкільного навчального   закладу”

                         Інформує:  В. Фоменко – сільський голова

   

Розглянувши подання завідувачки Петрівського ДНЗ Кійко Н.І., пропоную надати гр. Моєсєєнко Наталії Іванівні 100% пільги по батьківській платі за послуги Петрівського дошкільного навчального закладу, затвердив дане рішення на черговій сесії сільської ради.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” – немає

 

Сільський голова                              В. Фоменко