ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 06 від 20 червня 2017 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П Р О Т О К О Л    № 06

засідання виконавчого комітету

від  20 червня 2017 року

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:    І.Водополова                      

                    С. Кійко                                       

                    Ю. Назарько                       

                    О. Шахматов                                   

                    І. Подаруєв 

                    Ю. Ткач                                                  

Відсутні      О. Скалицький                    

          Н. Кійко

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1. Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення  дітей 

2. Про контроль за дотриманням земельного законодавства

3. Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 7, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

І.СЛУХАЛИ: “Про Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення  дітей”

Інформує: В. Варавіна – завуч Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                              

Дитячий табір  відпочинку  „Казка” з денним перебуванням працював з 29.05.2017 року по 16.06.2017 року. У таборі відпочивало  50 дітей, з них  із багатодітних сімей  – 7;  4  - обдарованих, 3 -  дітей із родин, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Згідно  з планом  роботи кожен день у таборі відповідав певній тематиці, а саме: День безпеки; День інтелектуала; День сміху та гумору; День України; День дружби; День туризму; День здоров’я; Олімпійський день та інші.

З дітьми було проведено значну виховну роботу, яка охопила всі напрямки виховання. Серед заходів можна виділити такі: гра-подорож „Сім чудес світу ”; вікторина-конкурс на кращу композицію „Я малюю друга»;  гра-подорож „Прийди, казко”; конкурс «Ми і безпека»; гра «Щасливий випадок»; свято  «Україна – це ми…».

Багато уваги приділялось здоровому способу життя дітей. Вихователі проводили спортивні змагання, естафети та щоденно сприяли загартовуванню дітей.  Для загартовування дітей у таборі відпочинку „Казка” проводились наступні процедури: прийняття сонячних і повітряних ванн;  обливання теплою водою; масаж ступнів  ніг – ходьба без взуття  по траві, піску,  каштанах, гальці; зміна температурного режиму тіла, почергове знаходження дітей на сонці   й у тіні; дозоване виконання фізичних вправ – легкий біг, робота на спортивних снарядах.         

Були проведені екскурсії  до Петрівської  пожежної частини, до парку, до музею. Проведено конкурс малюнків на асфальті « Ми – за мир!», спортивні змагання  Захоплення та цікавість викликав конкурс «Сучасна мода», свято «Україна – це ми», поїздка до Балаклійський станції юних натуралістів та Балаклійського краєзнавчого музею.   

У рамках проведення року англійської мови вчителями проведено заходи та вікторини  з англійської мови, цікава гра-подорож  «Сім чудес світу».

Під час Олімпійського тижня з 14.06.2017 року проведено багато спортивних змагань, естафет. Діти із задоволенням  брали участь у Малій олімпіаді.

Святковому закриттю табору відпочинку  було присвячено  концертну  програму за участю вихованців табору. Фіналом закриття табору стала  дискотека і смачне морозиво.

Усі діти з великим бажанням  відвідували табір, намагались брати участь у всіх заходах та висловлювали бажання й  пропозиції щодо кращого та цікавішого проведення часу.

 

ВИСТУПИЛИ:           Кійко Ніна Іванівна – зав. Петрівського дошкільного навчального закладу 

 

Колективом закладу проводяться такі заходи, як введення другого сніданку у вигляді соків, свіжих фруктів; збільшення в раціоні салатів; фізкультура на свіжому повітрі, повітряні та сонячні ванни, ходьба по масажним доріжкам, обливання стоп ніг водою, піші переходи, ігри на свіжому повітрі.

 

Фоменко Володимир Михайлович – сільський голова

 

Для оздоровлення дітей у літній період Петрівському дошкільному навчальному закладу з 01 червня  2017 року на 10% збільшено витрати на харчування для придбання соків, свіжих овочів, фруктів. П’ятеро дітей з багатодітних родин та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, за путівками наданими райдержадміністрацією відпочивають на морі (родини Письменного О.М., Сєрікової В.С., Пазюри С.О.) ТОВ ”АПК ”Донець” надало путівки до табору відпочинку ”Барвінок”. Попереду ще два місяця літнього відпочинку, тому крім навчальних закладів особливу увагу дітям приділяти повинні і заклади культури.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення  дітей” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІ.СЛУХАЛИ: “Про контроль за дотриманням земельного законодавства”

Інформує:  М. Каськов – спеціаліст-землевпорядник с/ради

 

 

На території ради здійснює виробничу діяльність ТОВ ”АПК ”Донець”. Орендують земельні частки: ТОВ ”АПК ”Донець”- площа 4243 га; одноосібники – 539 га; орендатори -235 га. 

Усі рішення та розпорядження, що стосуються земельних питань, приймаються сільською радою згідно Земельного кодексу України. Проводиться перевірка їх виконання згідно діючого  законодавства В усі контролюючі органи району та області надається повна та своєчасна інформація. Зміни, які відбуваються у земельному законодавстві, доводяться до керівників підприємств та установ, які знаходяться на території ради, а також до громадян. Усі довідки та акти видаються згідно діючого законодавства.                        

За відповідний період 2017 роки  жодних порушень земельного законодавства на території сільської ради не виявлено. Жодної справи не розглядалось як в суді, так і правоохоронними органами. Але на даний час не всі комунальні заклади мають відповідні документи на земельні ділянки під офісами, будівлями тощо. Тож, необхідно передбачити кошти на виготовлення відповідних документів.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про контроль за дотриманням земельного законодавства” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу”

Інформує:  І. Водополова – секретар виконкому с/ради

 

 У зв’язку з тим, що чергова сесія сільської ради запланована на  липень місяць, а на розгляд надійшла заява щодо пільг за послуги ДНЗ, розглянувши подання завідувачки Петрівського ДНЗ Кійко Н.І. пропоную,  надати малозабезпеченій родині Євглевської Наталії Леонідівни 100% пільги по батьківській платі за послуги Петрівського дошкільного навчального закладу на Совенко Сніжану Леонідівну, 15.10.2012 року народження та Євглевську Вікторію Вікторівну, 19.10.2015 року народження, затвердив дане рішення на черговій сесії сільської.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 7,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

 

 

Сільський голова                              В. Фоменко