ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 04 від 27 квітня 2017 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П Р О Т О К О Л    № 04

засідання виконавчого комітету

від  27 квітня 2017 року

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:     І.Водополова                      

                     С. Кійко 

                     Н. Кійко                                      

                     Ю. Назарько                                                                   

                     О. Скалицький

                     Ю. Ткач  

                     О. Шахматов

Відсутні:       І. Подаруєв 

                     

Запрошені: Г. Скубінь – зав. Петрівською бібліотекою; Т. Федорченко – директор Петрівського Будинку культури; Р. Мачуліна – зав. Завгороднівського сільського клубу    

                              

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1. Про створення належних умов для розвитку культури та дозвілля молоді, відродження народної творчості та громадське, патріотичне виховання дітей та молоді 

2. Про дотримання санітарного стану на території ради 

3. Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу 

4. Про анулювання свідоцтва про право власності на нежитловой об’єкт Петрівського сільського споживчого товариства, розташований в селі Петрівське, площа Центральна, 6

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 8, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

І.СЛУХАЛИ: “Про створення належних умов для розвитку культури та дозвілля молоді, відродження народної творчості та громадське, патріотичне виховання дітей та молоді”

Інформує:  Г. Скубінь – зав. Петрівською бібліотекою

Петрівська бібліотека особливу увагу приділяє відродженню народної творчості, громадському і патріотичному вихованню дітей та молоді. Колективами Петрівської та Завгороднівської бібліотек  проведено годину духовності “За Святу вечерю вся сім’я сідає, під віконцем нашим коляда лунає”; книжкову виставку - пам’ять “Згадаймо юність, що горіла в Крутах”; перегляд патріотичної літератури “Майдан, що нас змінив”; тиждень дитячого читання “Тиждень книжкових сюрпризів”; інформ – дайджест “Молодь – за чисте довкілля”; книжкову виставку – застереження “Пекучі сльози Чорнобиля”. Разом з працівниками Петрівського професійного аграрного ліцею проведено патріотичний урок “Соборності день живи! До злагоди, миру й єднання веди!”, прийняли участь в огляді – конкурсі художньої самодіяльності, технічної та декоративної творчості “Натхненні вірою в Україну”. Також приймали участь у підготовці та проведенні фольклорного свята “Народні пісні нашого краю”; народознавчого свята “Весела Масляна по - Петрівські”. Наша робота направлена на створення належних умов для розвитку культури та дозвілля молоді,

 

ВИСТУПИЛИ:      Федорченко Тетяна Олексіївна – директор Петрівського сільського Будинку культури

 

На базі Будинку культури пройшов попередній перегляд програми захисту на звання «Народний» фольклорного колективу Петрівського БК «Русская песня» - «Народні пісні нашого краю». На початку року було підготовлена розважальну програму «Різдво – це свято для всіх», прийняли участь в районному заході присвяченому Різдвяним святам - «Від Різдва до Різдва», разом із бібліотекою проведено щедрівські вечорниці - «Щедрівочка щедрувала та й до клубу завітала!». На березі річки Дінець, разом з трудовими колективами села, відсвяткували свято Водохреща - «Де святиться – веселиться свята Йорданівська водиця». Особливу увагу односельці приділили театралізованому святу – «Весела Масляна по-петрівські», яке пройшло на площі біля Будинку культури та істино було всенародним – діти та дорослі куштували млинці, пироги, було проведено ігри, змагання, організовано катання на санях.

Колективом Петрівського Будинку культури особлива увага приділяється створенню належних умов для розвитку культури та дозвілля молоді, відродженню народної творчості, громадському та патріотичному вихованню дітей та молоді. На базі аграрного ліцею, з нагоди Дня Соборності, пройшла концертна програма - «Соборна духом Україна». Прийняли участь у районному заході, присвяченому Дню вшанування воїнів  афганців «Афганістан: гіркої пам’яті ковток», у Петрівському професійному аграрному ліцеї проведено вечір-зустріч з воїнами афганцями «Афганські спогади хвилюють моє серце». Прийняли участь в огляді-конкурсі художньої самодіяльності – «Натхненні вірою в Україну»

Наша робота направлена на виховання дітей та молоді: гурткова робота з дітьми, молодіжні дискотеки,зустрічі з героями АТО, ліквідаторами ЧАЕС – «Чорнобиль - у слові цим бринить і жаль, і відчай нашої держави». 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про створення належних умов для розвитку культури та дозвілля молоді, відродження народної творчості та громадське, патріотичне виховання дітей та молоді” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІ.СЛУХАЛИ: “Про дотримання санітарного стану на території ради”

Інформує:  М. Каськов – спеціаліст-землевпорядник с/ради

 

На громадських оплачуваних роботах працює 7 безробітних, які займаються впорядкуванням пам’ятників, братських могил, утриманням у належному стані цвинтарів, благоустрієм та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку, паркових зон, придорожніх смуг. Проведено два суботника по впорядкуванню центру села та центрального кладовища. Але цього замало для того, щоб впорядкувати територію ради. За кожною організацією закріплена територія, тому роботи  щодо впорядкування прилеглих територій, наведення санітарного порядку на території повинні проводити дані установи. Особливу увагу треба приділити присадибним дільнкам. Мешканці, прибираючи свою територію, все сміття виносять в річку, або у двори, де ніхто не проживає. Тому вважаю доцільним організувати вивоз побутого сміття та притягувати до адміністративної відповідальності мешканців за організацію несанкціанованих сміттєзвалищ, а керівників - за недбальство щодо впорядкування закріпленої території.  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про дотримання санітарного стану на території ради” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу”

Інформує:  І. Водополова – секретар виконкому с/ ради

 

У зв’язку з тим, що чергова сесія сільської ради запланована на  липень місяць, а на розгляд надійшли заяви щодо пільг за послуги ДНЗ, розглянувши подання завідувачки Петрівського ДНЗ Кійко Н.І. пропоную,  надати гр. Калашникові Олені Вікторівні 100% пільги по батьківській платі за послуги Петрівського дошкільного навчального закладу з  01.04.2017  року  по  31.08.2017  року  на Калашникову Аміну Сергіївну, 03.11.2009 року народження, затвердив дане рішення на черговій сесії сільської ради.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІV.СЛУХАЛИ:“Про анулювання свідоцтва про право власності на нежитловой об’єкт Петрівського сільського споживчого товариства, розташований в селі Петрівське, площа Центральна, 6”

Інформує: І. Водополова – секретар виконкому с/ ради   

 

Розглянувши заяву голови Петрівського ССТ О.М. Землянухіної, пропоную  анулювати видане Петрівською сільською радою 29.11.2002 року свідоцтво про право власності на нежитловий об’єкт Петрівського сільського споживчого товариства, що складається з магазину-контори з підвалом,   двох складів, вісової, які розташовані за адресою: село Петрівське, площа Центральна, 6.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про анулювання свідоцтва про право власності на нежитловой об’єкт Петрівського сільського споживчого товариства, розташований в селі Петрівське, площа Центральна, 6” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

 

 

Сільський голова                              В. Фоменко