ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 02 від 24 лютого 2017 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П Р О Т О К О Л    № 02

засідання виконавчого комітету

від  24 лютого 2017 року

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:   І.Водополова                      

                     С. Кійко                                       

                     Ю. Назарько                       

                     О. Шахматов                                   

                     І. Подаруєв                                                 

                     О. Скалицький

                     Ю. Ткач  

Відсутні     Н. Кійко

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1. Про організацію медичного обслуговування ветеранів війни, пенсіонерів, одиноких громадян, які проживають на території ради

2. Про організацію роботи по сприянню призову громадян на строкову військову службу 

3. Про утворення тимчасових органів евакуації у Петрівській сільській раді Балаклійського району Харківської області 

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 8, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

І.СЛУХАЛИ:  “Про організацію медичного обслуговування ветеранів війни, пенсіонерів, одиноких громадян, які проживають на території ради”

Інформує:  О. Скалицький - в.о. завідувача амбулаторією загальної  практики сімейної медицини села Петрівське

 

Відповідно до законодавства України ми повинні забезпечити пільговиків лікарськими засобами. Онкохворі та люди, які хворіють на цукровий діабет, ліками забезпечені на 100%. Учасникам бойових дій, інвалідам війни, інвалідам-чорнобильцям ми виписуємо пільгові рецепти, згідно яких вони можуть отримати ліки із знижкою. Усі пільговики перебувають у нас на диспансерному обліку. Для інвалідів І групи ми організовуємо стаціонар на дому, якщо людина з поважних причин не може пройти флюрографію, ми беремо вдома мокроти, кров на цукровий діабет, аналізи. Двічі на рік проводиться подвірний  обхід, з метою надання медичної допомоги. До нашої амбулаторії ми запрошуємо лікарів вузької спеціальності, для того, що б люди похилого віку мали можливість консультації. 

  

ВИСТУПИЛИ:        Фоменко Володимир Михайлович  – сільський голова

 

Проаналізував доповідь зав. амбулаторією загальної  практики сімейної медицини села Петрівське Скалицького О.І. бачимо, що ветерани Великої Вітчизняної війни та інші пільгові категорії населення практично отримують потрібну медичну допомогу. Усі громадяни, які знаходяться на обліку як пільговий контингент, забезпечені лікарськими засобами. Двічі на рік до нас приїздять мобільні медичні бригади Благодійного фонду соціального розвитку, які разом з нашими медиками проводять безкоштовні медичні огляди населененя з метою профілактики і виявлення захворювань, збереження здоровья наших жителів

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про організацію медичного обслуговування ветеранів війни, пенсіонерів, одиноких громадян, які проживають на території ради ” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІ.СЛУХАЛИ: “Про організацію роботи по сприянню призову громадян на строкову військову службу ”

Інформує: А. Бовкун – інспектор ВОС сільської ради  

 

Весною 2017 року по Петрівській сільській раді призову підлягають 33 призовники. Усі вони зареєстровані на території сільської ради. З кожним призовником установлено тісний контакт, ведеться роз’яснювальна робота. Майже всі призовники з’являються на призовну дільницю. Юнаки своєчасно проходять медичні обстеження, ті призовники, які навчаються представляють довідки. Виконавчий комітет сільської ради свою роботу по сприянню призову громадян на строкову службу, проводить відповідно до Закону України ”Про військову службу”. Згідно доведених до нас завдань, була проведена відповідна робота з призовниками. 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про організацію роботи по сприянню призову громадян на строкову військову службу” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: “Про утворення тимчасових органів евакуації у Петрівській сільській раді Балаклійського району Харківської області ”

Інформує: І. Водополова – секретар виконкому с/ради

 

З метою організації прийому, обліку, тимчасового розміщення та першочергового життєзабезпечення населення, евакуйованого із зон надзвичайних ситуацій у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації природного, техногенного, екологічного та воєнного характеру та у зв’язку з організаційними змінами, пропоную затвердити Положення про евакуаційну комісію та приймальні пункти евакуації, створити на території сільської ради приймальні пункти евакуації на базі установ,  затвердити склад адміністрації ППЕ та  їх функціональні обов'язки.  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про утворення тимчасових органів евакуації у Петрівській сільській раді Балаклійського району Харківської області” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

 

 

Сільський голова                              В. Фоменко