ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 01 від 24 січня 2017 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П Р О Т О К О Л    № 01

засідання виконавчого комітету

від  24 січня 2017 року

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:    І.Водополова                      

                     С. Кійко                                       

                     Ю. Назарько                       

                     О. Шахматов                                   

                     І. Подаруєв                                                 

Відсутні      О. Скалицький

                     Ю. Ткач  

                     Н. Кійко

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1. Звіт сільського  голови  про роботу виконавчого комітету сільської ради у 2016 році

2. Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності дітей 

3. Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету сільської ради на 2017 рік

4. Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру по Петрівській сільській раді у 2017 році 

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 6, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

І.СЛУХАЛИ:  “Звіт сільського  голови  про роботу виконавчого комітету сільської ради у 2016 році”

Звітує:  В. Фоменко – сільський голова

 

Сьогодні ми підбиваємо підсумки своєї роботи за минулий рік. До Петрівської громади належать три села: Петрівське, Завгороднє та Берестянки. У соціальну сферу наших сіл було вкладено понад 9 млн. 300 тис. гривень інвестицій. У селі Петрівське побудовані нові лінії водогону по вулицях: Соборна, Петрівська, Пушкіна, на даний час 115 абонентів підключено до централізованого водогону, на черзі ще 50 абонентів оформлюють документи. У селі Завгороднє побудована лінія водогону протяжністю 2,3 кілометра, що дозволило забезпечити водою 45 сімей. Також в селі Завгороднє побудовані нові лінії вуличного освітлення, всі 100 відсотків вулиць освітлені. Побудовано 660 метрів дороги. І на кінець, саме головне наше надбання, це нова амбулаторія, яка по-сучасному облаштована, придбано нове обладнання, меблі, в амбулаторії передбачено 3-х кімнатна квартира для лікарів. На ремонт було виділено 8,1 мільйона гривень.

За цей звітний рік зроблено дуже багато по Петрівській сільській раді. Але попереду, ми для себе поставили ще ряд задач в соціальній сфері, які необхідно вирішити найближчим часом: капітальний ремонт доріг комунальної власності, понад 9 кілометрів; будівництво нових доріг по тих вулицях села, де немає ніякого покриття , понад 19 кілометрів; будівництво вуличного освітлення в селі Петрівське – 12 км; закінчити капітальний ремонт Будинку культури; будівництво водопроводу по Петрівську, по тих вулицях села, де немає централізованого постачання води – 7,5 км

 

ВИСТУПИЛИ:     Назарько Юрій Андрійович – директор Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, член виконкому сільської ради

 

У Петрівській загально-освітній школі зроблений капітальний ремонт даху, замість старого шиферу покладена металочерепиця. Пофарбований фасад школи, замінено лінолеум у коридорах, вікна у спортивному залі, що дозволило комфортно займатися спортом нашим дітям, щоб взимку не мерзли. Замінено старі вікна, вхідні двері в навчальних класах. Тепер в класах стало набагато тепліше і затишніше. Пропоную роботу виконавчого комітету сільської ради вважати задовільною.

 

Кійко Ніна Іванівна – завідувачка Петрівського ДНЗ

 

Особливу увагу виконком сільської ради приділяє дітям. У дошкільному навчальному закладі замінено всі вікна та двері на сучасні енергозберігаючі металопластикові , придбані сучасні ліжечка та білизна до них, іграшки, новий холодильник, бойлер для підігриву води. Багато уваги приділяється харчуванню дітей, їх оздоровленню. Пропоную роботу виконавчого комітету сільської ради вважати задовільною.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Звіт сільського  голови  про роботу виконавчого комітету сільської ради у 2016 році” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 6,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІ.СЛУХАЛИ: “Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності дітей”

Інформує:  І. Водополова – секретар сільської ради

 

На території сільської ради проживає 339 дітей, з них 231 дітей шкільного віку, сільською радою ведеться облік та складено списки: 16 багатодітних сімей, в яких виховується 49 дітей; 4 сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах – 10 дітей; 3 дітей-сиріт; 2 дітей позбавлених батьківського піклування. Члени постійної комісії сільської ради з питань законності, правопорядку та у справах молоді неодноразово брали участь у рейдах щодо перевірки торгівельних точок з продажу неповнолітнім спиртних напоїв та тютюнових виробів. При сільській раді працює Координаційна рада у справах дітей, члени якої, разом з депутатами сільської ради, проводять обстеження та виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах; проводяться рейди, бесіди, у разі потреби, батьки притягуються до відповідальності.

 

ВИСТУПИЛИ:   Подаруєв Ігор Олексійович -  старший дільничий офіцер поліції, інспектор Балаклійського ВПГУНПУ, член виконкому сільської ради

 

Що стосується роботи виконкому з неблагополучними родинами, де батьки не займаються вихованням або мало приділяють уваги дітям, всі ці родини взяті  на облік і знаходяться під постійним контролем. Члени Координаційної ради разом з робітниками сільської ради, вчителями та депутатами, регулярно відвідують усі ці сім’ї, ми володіємо інформацією про умови в яких проживають діти даних родин, як вони харчуються та навчаються. З усіма вищезазначеними особами проводиться профілактична робота по недопущенню правопорушень. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності дітей” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 6,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: “Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету сільської ради на 2017 рік”

Інформує:  І. Водополова – секретар виконкому с/ради

 

Пропоную затвердити перспективний план роботи виконкому сільської ради на 2017 рік, включив на розгляд такі питання: про організацію медичного обслуговування ветеранів війни, пенсіонерів, одиноких громадян, які проживають на території ради; про побутове обслуговування населення, яке проживає на території ради; про створення належних умов для розвитку культури та дозвілля молоді, відродження народної творчості та громадське, патріотичне виховання дітей та молоді; про готовність організацій, установ до роботи в осінньо-зимовий період; про хід виконання бюджету сільської ради та інші питання. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету сільської ради на 2017 рік” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 6,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІV.СЛУХАЛИ: “Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру по Петрівській сільській раді у 2017 році ”

Інформує:  В. Фоменко – сільський голова

  

З метою  додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки зареєстрованих безробітних, осіб, які перебувають на обліку в територіальному органі Державної служби зайнятості району  як такі, що шукають роботу, пропоную організувати у 2017 році, за участю Балаклійського районного центру зайнятості, громадські роботи, виділив кошти з місцевого бюджету в сумі 145601 грн. для їх фінансування та затвердити перелік видів громадських робіт: упорядження пам’ятників, братських могил загиблих захисників Вітчизни і утримання у належному стані цвинтарів; благоустрій та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку, придорожніх смуг; роботи при проведенні ремонту об’єктів соціальної сфери.   

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру по Петрівській сільській раді у 2017 році” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 6,   “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

 

 

Сільський голова                               В. Фоменко