ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 10 від 27 жовтня 2016 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П Р О Т О К О Л    № 10

засідання виконавчого комітету

від 27 жовтня 2016 року 

 

Головуючий на засіданні – Фоменко В.М., сільський голова 

 

Присутні:   І.Водополова                      

                     С. Кійко                                       

                     Ю. Назарько                 

                     І. Подаруєв                                  

                     Ю. Ткач  

                     Н. Кійко

                     О. Скалицький

 Відсутні     О. Шахматов          

                      

Запрошені: Ю. Лаптєва – головний бухгалтер сільської ради

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

 

1. Про готовність організацій, установ до роботи в осінньо-зимовий період 

2. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року

3. Про прийняття на баланс Петрівської сільської ради електричних мереж та матеріалів вуличного освітлення села Завгороднє, Балаклійського району, Харківської області

4. Про передачу в оренду приміщення сільської ради

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 8, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

І.СЛУХАЛИ:  “Про готовність організацій, установ до роботи в осінньо-зимовий період”

Інформує:  Н. Кійко – завідувачка Петрівського ДНЗ

 

Опалювальна система перевірена, але її потрібно міняти. Проект на заміну є, але досі ми не можемо її замінити. У зв’язку з тим, що вікна і двері поміняли на енергозберігаючі та стали опалювати приміщення безрежимно, усі батареї теплі, у кімнатах тепло. В цілому до роботи в осіньо- зимовий період дитячий навчальний заклад готов.

 

ВИСТУПИЛИ:     Назарько Юрій Андрійович – директор Петрівської ЗОШ

 

Петрівська школа опалюється котельною «Підприємства Балаклійські теплові мережі», опалювальну систему перевірено. Зроблено косметичний ремонт школи. Колектив укомплектовано. До роботи в осіннє-зимовий період школа готова.

 

Скалицький Олександр Ігорович – в.о.зав. амбулаторією загальної практики сімейної медицини села Петрівське 

 

Колектив працює у новому капітально відремонтованому приміщені: металопластикові вікна, двері, нова система обігріву, окрема котельна, амбулаторія  опалюється природним газом. Люди працюють із задоволенням, для лікування хворих створені усі умови.

 

Фоменко Володимир Михайлович – сільський голова

 

Шановні члени виконкому! Усі комунальні підприємства сільської ради готові до роботи в осіньо-зимовий період: лікарня працює; дитячий навчальний заклад забезпечений коштами. Школа фінансується з районного бюджету. Петрівська бібліотека опалюється природним газом, лімітами забезпечена. Сільська рада теж забезпечена лімітами на енергоносії.  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про готовність організацій, установ до роботи в осінньо-зимовий період” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” – немає 

 

ІІ.СЛУХАЛИ: “Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року”

Інформує:  Ю. Лаптєва – головний бухгалтер сільської ради

 

Бюджет за 9 місяців 2016 року виконано на 100%. Касові видатки загального фонду бюджету складають у сумі 2262292,89 грн.; фактичні видатки загального фонду бюджету - 2399232,49 грн. Кредиторська  заборгованість по видатках загального фонду бюджету  станом на 1 жовтня 2016 року становить 81983,61 грн., по спеціальному фонду - 6990,70 грн., строк сплати  кредиторської заборгованості не настав.  За ІІІ квартал 2016 року отримано  надходжень від плати за послуги, що надаються бюджетними установами, згідно з законодавством, у сумі 52076,36 грн., у тому числі за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю в сумі  52076,36 грн. Касові видатки по цих надходженнях складають в сумі 46512,74 грн., фактичні видатки - в сумі 52718,85 грн. По надходженнях від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю: по батьківській платі за харчування в дошкільному навчальному закладі дебіторська заборгованість по батьківській платі станом на 1 жовтня 2016 року становить 908,14 грн., кредиторська заборгованість -  5586,60 грн. У ІІІ кварталі 2016 року отримано з інших джерел власних надходжень в сумі 38503,51 грн., у т.ч.: надходжень від благодійних внесків, грантів та дарунків - в сумі 358,00 грн., від підприємств, організацій та інших бюджетних установ - в сумі 38145,51 грн., касові видатки по цих надходженнях складають 46144,45  грн., фактичні видатки - 53307,58 грн., отримано  інших надходжень 1232667,18 грн. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року” прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” – немає 

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: “Про прийняття на баланс Петрівської сільської ради електричних мереж та матеріалів вуличного освітлення села Завгороднє, Балаклійського району, Харківської області” 

Інформує:  В. Фоменко – сільський голова

 

Пропоную прийняти  на баланс Петрівської сільської ради електричні мережі та матеріали вуличного освітлення села Завгороднє: ТП - 10/4  кВ  №242 – вулиця Придінецька, провулок Річний; ТП- 10/4  кВ  № 246 – вулиця Лермонтова, вулиця Лугова, провулок Луговий, провулок Шосейний.

  

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про прийняття на баланс Петрівської сільської ради електричних мереж та матеріалів вуличного освітлення села Завгороднє, Балаклійського району, Харківської області”  прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

ІV.СЛУХАЛИ: “Про передачу в оренду приміщення сільської ради”

Інформує:  В. Фоменко – сільський голова

 

Мешканці села неодноразово зверталися до сільської ради з проханням щодо встановлення на території ради банкомату. Розглянувши питання виділення приміщення для установки банкомата, пропоную надати приміщення сільської ради в оренду банку ХОД АТ ”Райффайзен Банк Аваль” для установки банкомата, заключив договір оренди приміщення.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про передачу в оренду приміщення сільської ради”  прийняти (додається)

Голосували:  “за” – 8,   “проти” – немає, “утримались” - немає 

 

 

 

Сільський голова                                       В. Фоменко