ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 46 від 11 червня 2019 року

 

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

 ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 

ПРОТОКОЛ №46

XLVІ сесії VІІ скликання

 

                                                                                                                                                                                                                      від  11 червня 2019  року                                                                                                              

                

Всього обрано депутатів – 14                                                                                                                   

На сесії присутні             -  11                                                                                                   

(список додається)

Присутні: Лаптєва Ю.І. – головний бухгалтер сільської ради

          

Головуючий на сесії – Фоменко В.М., сільський голова

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н И Й :

 

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, затвердженого рішенням XLI сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №567-VІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік.

2.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2020 рік.

3.Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на   нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.

4.Про взяття на баланс сільської ради вуличного освітлення села Петрівське.

5.Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості ) для будівництва та обслуговування будівель закладу освіти по вулиці Зарічна, 5, села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області, в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою.

6.Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування, розташованих по вулиці Центральна, 2, села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області, в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою.

7.Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, розташованої по вулиці Центральна, 6, села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області,  в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою.

8.Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по провулку Центральний, 1, села Петрівське, Балаклійського район,у Харківської області, в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою.

9.Про надання згоди гр.Акульшиній Марії Пилипівни на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

10.Про надання гр.Сороченко Василю Івановичу згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

11.Про надання гр.Лучанінову Олександру Григорійовичу згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

12.Про надання гр.Самотуга Андрію Анатолійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за адресою:село Петрівське, вулиця Зарічна ,78, Балаклійського району, Харківської області.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Водополова Олександра Івановича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Соборна, 95, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність.

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Блудовій Наталії Михайлівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  за адресою: село Завгороднє вулиця Вітрівка, 3, Балаклійського району, Харківської області,та передачу її у власність.

15.Про надання у приватну власність гр.Ханіну Максиму Миколайовичу земельної ділянки, розташованої в селі Петрівське  по вулиці Петрівська, 84, Балаклійського району,  Харківської області.

16.Про надання гр.Попову Олексію Миколайовичу згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

17.Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу.

18.Про виплату сільському голові Фоменко Володимиру Михайловичу матеріальної допомоги на оздоровлення.

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та для ведення особистого селянського господарства, розташованих за адресою: село Петрівське вулиця Молодіжна, 1, Балаклійського району, Харківської області та передачу їх у власність гр. Дьяконову Федору Дмитровичу.

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дьяконова Федора Дмитровича, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: село Петрівське вулиця Молодіжна, 1, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Мотінової Ніни Федорівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  за адресою: село Петрівське, вулиця Центральна, 40, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність.

 

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 12, “проти” – немає, 

“утримались” – немає

 

I.СЛУХАЛИ:   “Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, затвердженого рішенням XLI сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №567-VІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік”

ІнформуєЮ. Лаптєва – головний бухгалтер сільської ради

 

Пропоную внести зміни до бюджету сільської ради, а саме: виділити кошти у сумі триста гривень – на оплату пені, 3% річних за постачання електричної енергії; 37824,00   гривень - на капітальний ремонт мережі вуличного освітлення села Петрівське на обʼєктах по вулицям: Пушкіна, Горького, Гагаріна, 8-го Березня,  Миру, Зелена, 1-го Травня,  Петрівська, Дружби, Шахтар, Молодіжна, Українка, Космонавтів, Шкільна, Лісова, провулок Партизан. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, затвердженого рішенням XLI сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №567-VІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

II.СЛУХАЛИ: “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2020 рік”

                             Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

Пропоную встановити на території Петрівської  сільської ради ставки земельного податку на 2020 рік за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено - землі сільськогосподарського призначення:  для юридичних осіб  1%, для фізичних осіб  0,3%: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; для ведення фермерського господарства;  для ведення особистого селянського господарства; для ведення підсобного сільського господарств; для городництва; для сінокосіння і випасання худоби; для іншого сільськогосподарського призначення. Землі житлової забудови - для юридичних осіб 1,0%, для фізичних осіб  0,1%: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Землі громадської забудови - для юридичних осіб  та для фізичних осіб  1,0%: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування; для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Землі зв'язку - для юридичних осіб  та для фізичних осіб  1,0%: для розміщення та експлуатації будівель та споруд об'єктів поштового зв'язку; для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку. Землі енергетики - для розміщення та експлуатації будівель та споруд об'єктів поштового зв'язку – 3%. Пільги 100% - фізичні особи: інваліди першої і другої групи; особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери за віком; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Юридичні особи - установи, організації, які повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету та є неприбутковими; органи місцевого самоврядування; дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2020 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

III.СЛУХАЛИ:  “Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на   нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік”

                               Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

Пропоную встановити на території Петрівської сільської ради ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік: будинки одноквартирні, двоквартирні, багатоквартирні масової забудови: для юридичних осіб – 1,5%, для фізичних осіб – 0,1%. Будівлі нежитлові - для конторських та адміністративних цілей: для юридичних осіб – 1,0%, для фізичних осіб – 0,1%. Будівлі торговельні - для юридичних осіб – 1,0%, для фізичних осіб – 0,01%. Будівлі центрів радіо- та телевізійного мовлення, телефонних станцій, телекомунікаційних центрів тощо – 1,0%; будівлі сільськогосподарського призначення – 1%.; церкви – 1%; будівлі поліцейських та пожежних служб  - 1%.  Пільги 100% : фізичні особи, які відповідно до закону мають статус багатодітних або прийомних, або малозабезпечених сімей, опікунів, піклувальників дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю, опікуна, піклувальника; господарські будівлі, а саме: вбиральні, погреби, колодязі, навіси, альтанки; дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади належно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, освіти, охорони здоров’я, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів; діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа, визнані такими відповідно до закону, діти-інваліди, які виховуються одинокими матерями; інваліди війни, учасники бойових дій, діти війни, особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;  самотні громадяни похилого віку, які перебувають на обліку та обслуговуванні у територіальному центрі соціального обслуговування.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на   нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

IV.СЛУХАЛИ: “Про взяття на баланс сільської ради вуличного освітлення села Петрівське”

Інформує: В.Фоменко  – сільський голова

 

Розглянувши акт обстеження вуличного освітлення села Петрівське, пропоную  поставити на баланс сільської ради вуличне освітлення села Петрівське по вулицям Петрівська, 1 Травня – 1,874 км, 27 світильників LED 30W  - 177978 грн.; Зелена, Космонавтів, Лісова, провулок Партизан – 2,0685 км, 26 світильників LED 30W  - 198152 грн.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про взяття на баланс сільської ради вуличного освітлення села Петрівське” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

V.СЛУХАЛИ:  “Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє,           села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості ) для будівництва та обслуговування будівель закладу освіти по вулиці Зарічна, 5, села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області, в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

З метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою, пропоную надати  дозвіл  на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладу освіти, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Зарічна, 5, із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, площею 0,3089 га, для подальшої реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою, та замовити в землевпорядній організації роботи по виготовленню технічної документації.

                 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості ) для будівництва та обслуговування будівель закладу освіти по вулиці Зарічна, 5, села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області, в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VІ.СЛУХАЛИ:  “Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування, розташованих по вулиці Центральна, 2, села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області, в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

    Пропоную надати  територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозвіл  на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки  для будівництва, обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування по вулиці Центральна, 2, села Петрівське, наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, площею 0,4922 га, для подальшої реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування, розташованих по вулиці Центральна, 2, села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області, в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VІІ.СЛУХАЛИ:  “Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, розташованої по вулиці Центральна, 6, села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області,  в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

Керуючись законодавством України пропоную надати  територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозвіл на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування  по вулиці Центральна, 6, села Петрівське,  наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, площею 0,1875 га, для подальшої реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, розташованої по вулиці Центральна, 6, села Петрівське, Балаклійського району, Харківської області,  в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VІІІ.СЛУХАЛИ:  “Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по провулку Центральний, 1, села Петрівське, Балаклійського район,у Харківської області, в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

   Відповідно до законодавства України пропоную надати  територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозвіл  на  виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки  для будівництва, обслуговування будівель закладів освіти, розташованої за адресою: село Петрівське, провулок Центральний, 1, наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, площею 0,5131 га, для подальшої реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою. Замовити в землевпорядній організації роботи по виготовленню технічної документації та затвердити технічну документацію на сесії сільської ради. 

   

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання територіальній громаді села Петрівське, села Завгороднє, села Берестянки Балаклійського району Харківської області дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по провулку Центральний, 1, села Петрівське, Балаклійського район,у Харківської області, в межах населеного пункту, з метою реєстрації права комунальної власності за територіальною громадою” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ІХ.СЛУХАЛИ:  “Про надання згоди гр.Акульшиній Марії Пилипівни на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

Розглянувши заяву гр.Акульшиної М.П. пропоную, надати  згоду на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, площею 0,0896 га, наданої із земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: село Завгорднє, вулиця Придінецька, 112, для подальшого отримання її у власність, зобов’язав замовити в землевпорядній організації роботи по виготовленню документації із землеустрою

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання згоди гр.Акульшиній Марії Пилипівни на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

Х.СЛУХАЛИ:  “Про надання гр.Сороченко Василю Івановичу згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

    Пропоную надати  гр.Сороченко Василю Івановичу згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, наданої із земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: село Петрівське, вулиця Зарічна, 20, для подальшого отримання її у власність.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Сороченко Василю Івановичу згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХІ.СЛУХАЛИ:  “Про надання гр.Лучанінову Олександру Григорійовичу згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

       Згідно законодавства України пропоную надати  гр.Лучанінову Олександру Григорійовичу згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, із земель житлової та громадської забудови,  розташованої за адресою: село Петрівське, вулиця Соборна ,97, для подальшого отримання її у власність. Зобов’язати заявника замовити в  землевпорядній організації роботи по виготовленню документації із землеустрою на земельну  ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд . 

       

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Лучанінову Олександру Григорійовичу згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХІІ.СЛУХАЛИ:  “Про надання гр.Самотуга Андрію Анатолійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за адресою:село Петрівське, вулиця Зарічна ,78, Балаклійського району, Харківської області”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

                 Розглянувши заяву гр.Самотуга Андрія Анатолійовича, пропоную надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,2500 га, із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої за адресою: село Петрівське, вулиця Зарічна ,78.

                 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Самотуга Андрію Анатолійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за адресою:село Петрівське, вулиця Зарічна ,78, Балаклійського району, Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

ХІІІ.СЛУХАЛИ:  “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Водополова Олександра Івановича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Соборна, 95, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність”

 

До початку обговорення питання тринадцятого в Порядку денному про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі гр. Водополова Олександра Івановича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Соборна, 95, та передачу її у власність, із заявою виступила секретар сільської ради І.Водополова, яка повідомила, що це питання стосується її чоловіка, у зв’язку з чим, у неї є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаку конфлікту інтересів. Водополова І.М. повідомила, що через це вона усувається від обговорення і голосування питання тринадцятого Порядку денного.

 

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

Відповідно до діючого земельного законодавства України пропоную, затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, загальною площею 0,2500 га, для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності територіальної громади, розташованої по вулиці Соборна, 95, села Петрівське та передати дану земельну ділянку у приватну власність Водополову О.І.

                 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Водополова Олександра Івановича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Соборна, 95, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – 1

 

ХIV.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Блудовій Наталії Михайлівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  за адресою: село Завгороднє вулиця Вітрівка, 3, Балаклійського району, Харківської області,та передачу її у власність”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

 Розглянувши надані документи, пропоную затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, загальною площею 0,2000 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності територіальної громади, розташованої по вулиці Вітрівка, 9, села Завгорднє, та передати гр. Блудовій Н.М. дану  земельну ділянку у приватну власність.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Блудовій Наталії Михайлівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  за адресою: село Завгороднє вулиця Вітрівка, 3, Балаклійського району, Харківської області,та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХV.СЛУХАЛИ:  “Про надання у приватну власність гр.Ханіну Максиму Миколайовичу земельної ділянки, розташованої в селі Петрівське  по вулиці Петрівська, 84, Балаклійського району,  Харківської області”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

               Згідно діючого законодавства, пропоную визначити земельну ділянку по вулиці Петрівська, 84,  села Петрівське,  площею  0,2500 га, для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землями комунальної власності територіальної громади та затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення її меж  в натурі . Враховуючи набуття права власності на житловий будинок, господарські будівлі і споруди, розташовані за даною адресою, з переходом права користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені, на тих самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача, передати дану земельну ділянку із земель комунальної власності територіальної громади, безкоштовно, у приватну власність, гр.Ханіну Максиму Миколайовичу та дозволити оформити право власності. 

           

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання у приватну власність гр.Ханіну Максиму Миколайовичу земельної ділянки, розташованої в селі Петрівське  по вулиці Петрівська, 84, Балаклійського району,  Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХVІ.СЛУХАЛИ:  “Про надання гр.Попову Олексію Миколайовичу згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

        Пропоную надати  гр.Попову Олексію Миколайовичу згоду на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової та громадської забудови,  розташованої за адресою: село Петрівське, вулиця Дружби, 9, для подальшого отримання її у власність.

         

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Попову Олексію Миколайовичу згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХVІІ.СЛУХАЛИ:  “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

        Розглянувши надані документи, пропоную затвердити рішення виконавчого комітету сільської ради від 23.04.2019 року №16 “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу” про надання 100% пільги по батьківській платі за послуги Петрівського дошкільного навчального закладу малозабезпеченим родинам  Сорокіної Оксани Миколаївни та Антонової Любові Володимирівни 

Надати 100% пільги по батьківській платі за послуги Петрівського дошкільного навчального закладу малозабезпеченій родині Ханіної Надії Валеріївни. 

       

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХVІІІ.СЛУХАЛИ:  “Про виплату сільському голові Фоменко Володимиру Михайловичу матеріальної допомоги на оздоровлення”

 

            До початку обговорення питання вісімнадцятого в Порядку денному про виплату сільському голові Фоменко Володимиру Михайловичу матеріальної допомоги на оздоровлення, із заявою виступив сільський голова Фоменко В.М., який повідомив, що це питання стосується виплати йому матеріальної допомоги на оздоровлення, у зв’язку з чим у нього є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаку конфлікту інтересів. Фоменко В.М. повідомив, що через це він усувається від обговорення і голосування питання вісімнадцятого Порядку денного.

 

                   Інформує: І. Водополова – секретар сільської ради

                          

Згідно із Законом України “Про службу в органах місцевого самоврядування” та відповідно до законодавства України щодо умов оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування, пропоную виплатити сільському голові Фоменко В.М.   матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про виплату сільському голові Фоменко Володимиру Михайловичу матеріальної допомоги на оздоровлення” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – 1

 

ХІХ.СЛУХАЛИ:  “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та для ведення особистого селянського господарства, розташованих за адресою: село Петрівське вулиця Молодіжна, 1, Балаклійського району, Харківської області та передачу їх у власність гр. Дьяконову Федору Дмитровичу”

Інформує: І.Водополова – секретар сільської ради

 

              Відповідно до діючого земельного законодавства України, пропоную затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,2000 га, наданої із земель сільськогосподарського призначення комунальної форми власності територіальної громади розташованої по вулиці Молодіжна, 1, села Петрівське, та передати  її у приватну власність гр. Дьяконову Федору Дмитровичу.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та для ведення особистого селянського господарства, розташованих за адресою: село Петрівське вулиця Молодіжна, 1, Балаклійського району, Харківської області та передачу їх у власність гр. Дьяконову Федору Дмитровичу” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХХ.СЛУХАЛИ:  “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дьяконова Федора Дмитровича, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: село Петрівське вулиця Молодіжна, 1, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

                Розглянувши заяву гр.Дьяконова Федора Дмитровича, пропоную затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності територіальної громади, розташованої по вулиці Молодіжна, 1, села Петрівське та передати її у приватну власність заявнику. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дьяконова Федора Дмитровича, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: село Петрівське вулиця Молодіжна, 1, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХХІ.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Мотінової Ніни Федорівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  за адресою: село Петрівське, вулиця Центральна, 40, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

Пропоную затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі , загальною площею 0,1432 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності територіальної громади, розташованої по вулиці Центральна, 40, села Петрівське та передати її у приватну власність гр. Мотіновій Ніні Федорівні

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Мотінової Ніни Федорівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  за адресою: село Петрівське, вулиця Центральна, 40, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

 

 

Сільський голова                            В. Фоменко