ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ №44 від 20 березня 2019 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

               ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА               

ПРОТОКОЛ №44

XLІV сесії VІІ скликання

 

                                                                                                                                                                            від  20 березня 2019  року                                                                                                              

                

Всього обрано депутатів – 14                                                                                                                   

На сесії присутні             -  12                                                                                                   

(список додається)

Присутні: Лаптєва Ю.І. – головний бухгалтер сільської ради

          

Головуючий на сесії – Фоменко В.М., сільський голова

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н И Й :

 

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, затвердженого рішенням XLI сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №567-VІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік.

2.Про звернення Петрівської сільської ради до Державного підприємства “Дороги Харківщини” щодо проведення в 2019 році ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області. 

3.Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу.

4.Про надання гр.Мотіновій Ніні Федорівні згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

5.Про розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець»,  розташованих за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

6.Про розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець»,  розташованих за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

7.Про розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець»,  розташованих за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 13, “проти” – немає, 

“утримались” – немає

 

I.СЛУХАЛИ:   “Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, затвердженого рішенням XLI сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №567-VІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік”

Інформує:       В.Фоменко  – сільський голова

 

На сесії Балаклійської районної ради було прийнято рішення про виділення нашій сільській раді коштів, у розмірі 198143,00 грн., на капітальний ремонт вуличного освітлення. Пропоную збільшити ліміти доходів на суму 198143,00 грн. та направити ці кошти на капітальний ремонт вуличного освітлення села Петрівське.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, затвердженого рішенням XLI сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №567-VІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

II.СЛУХАЛИ: “Про звернення Петрівської сільської ради до Державного підприємства “Дороги Харківщини” щодо проведення в 2019 році ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області”

                               Інформує: В.Фоменко  – сільський голова

 

У звʼязку з жахливим станом дороги від села Гусарівка до села Петрівське, пропоную звернутися до Державного підприємства “Дороги Харківщини” щодо проведення у 2019 році ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Петрівської сільської ради.

 

ВИСТУПИЛИ:               Письменний Олександр Миколайович – депутат  по виборчому округу №7 

 

Незадовільний стан автомобільних доріг не дозволяє забезпечувати завезення продуктів харчування та товарів першої необхідності, а також надання населенню швидкої медичної допомоги. Пропоную підтримати пропозицію сільського голови, доручив підписати наше звернення щодо проведення в 2019 році ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Петрівської сільської ради та направити його на адресу Державного підприємства “Дороги Харківщини”.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про звернення Петрівської сільської ради до Державного підприємства “Дороги Харківщини” щодо проведення в 2019 році ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

III.СЛУХАЛИ:  “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу”

                                 Інформує:  І.Водополова – серетар сільської ради

 

Пропоную затвердити рішення виконавчого комітету сільської ради від 26.02.2019 року №08 “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу” щодо надання 50% пільги по батьківській платі за послуги ДНЗ багатодітній родині Фесенко Н.І. та надати 100% пільги по батьківській платі малозабезпеченій родині Каськової Т.В. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

IV.СЛУХАЛИ: “Про надання гр.Мотіновій Ніні Федорівні згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

Розглянувши заяву гр.Мотінової Н.Ф. пропоную, надати  згоду на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, площею 0,1432 га, наданої із земель житлової та громадської забудови, розташованої в селі Петрівське по вулиці Центральна, 40, для подальшого отримання її у власність.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Мотіновій Ніні Федорівні згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

V.СЛУХАЛИ: “Про розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець»,  розташованих за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області”

                               Інформує: М.Каськов – спеціаліст-землевпорядник сільської ради

 

                 Враховуючи наявність сертифікату на право на земельну частку (пай) та свідоцтва про право на спадщину за заповітом, пропоную надати гр.Бабіну В.Д. дозвіл на розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець», розташованих за межами населених пунктів на території  сільської ради, рекомендував укласти договір із землевпорядною організацією для розроблення Проекту.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець»,  розташованих за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VI.СЛУХАЛИ:  “Про розроблення Проекту землеустрою щодо організації території  земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець», розташованих за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області”

                                 Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

                 Керуючись законодавством України, враховуючи наявність сертифікату на право на земельну частку (пай) та свідоцтва про право на спадщину за законом, пропоную надати гр.Кофанову В.І. дозвіл на розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець», розташованих за межами населених пунктів на території  сільської ради (пасовище), рекомендував укласти договір із землевпорядною організацією для розроблення Проекту.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець»,  розташованих за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VІI.СЛУХАЛИ:  “Про розроблення Проекту землеустрою щодо організації території  земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець»,  розташованих за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області”

                                  Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

                 Керуючись законодавством України, враховуючи наявність сертифікату на право на земельну частку (пай) та свідоцтва про право на спадщину, пропоную надати гр.Кофанову В.І. дозвіл на розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець», розташованих за межами населених пунктів на території  сільської ради (сіножаті), рекомендував укласти договір із землевпорядною організацією для розроблення Проекту.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Донець»,  розташованих за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

Сільський голова                            В. Фоменко