ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ №43 від 05 березня 2019 року

 

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН 

                       ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                         

ПРОТОКОЛ №43

ХLІІІ сесії VІІ скликання

                     

                                                                                                                                                                                                                  від  05 березня 2019   року                                                                                                                 

                

Всього обрано депутатів – 14                                                                                                                   

На сесії присутні             -  11                                                                                                   

(список додається)

Присутні: Лаптєва Ю.І. – головний бухгалтер сільської ради

          

Головуючий на сесії – Фоменко В.М., сільський голова

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н И Й :

 

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, затвердженого рішенням XLI сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №567-VІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік.

2.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Зуєвій Любові Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованих за адресою: село Завгороднє, вулиця Лугова,40, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність. 

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Міляєвій Ользі Ігорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташовану за адресою: село Завгороднє, вулиця Лугова, 38/1, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність.

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 12, “проти” – немає, 

“утримались” – немає

 

I.СЛУХАЛИ:   “Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, затвердженого рішенням XLI сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №567-VІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік”

Інформує: В. Фоменко – сільський голова

 

Шановні депутати! У звʼязку з необхідністю придбання запчастин для службового автомобіля сільської ради, пропоную збільшити видатки на суму 8988,00 грн. У звʼязку з проведенням тендерної процедури та залученням фахівців для організації та проведення тендерних процедур, пропоную виділити кошти у сумі 5000,00 грн.

Шановні депутати, нам необхідно обладнати вуличне освітлення вузлами обліку електричної енергії, для виконання цієї роботи необхідні кошти в розмірі 5600,00 грн. Крім того, я пропоную виготовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічній.  

 

 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, затвердженого рішенням XLI сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №567-VІІ “Про сільський бюджет на 2019 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

II.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Зуєвій Любові Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованих за адресою: село Завгороднє, вулиця Лугова,40, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність”

                               Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Розглянувши заяву гр.Зуєвої Л.І. та надані документи, пропоную затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, загальною площею 0,1932 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, надану із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності нашої територіальної громади, розташовану в селі Завгороднє по вулиці Лугова, 40, передав її у власність заявникові. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Зуєвій Любові Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованих за адресою: село Завгороднє, вулиця Лугова,40, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

III.СЛУХАЛИ:  “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Міляєвій Ользі Ігорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташовану за адресою: село Завгороднє, вулиця Лугова, 38/1, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність”

                               Інформує:  М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Керуючись законодавством України, розглянув надані документи, пропоную  затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, загальною площею 0,1710 га, для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, надану із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності нашої територіальної громади, розташовану по вулиці Лугова, 38/1, села Завгороднє, та передати дану земельну ділянку у власність Міляєвої О.І. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Міляєвій Ользі Ігорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташовану за адресою: село Завгороднє, вулиця Лугова, 38/1, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

  

 

Сільський голова                            В. Фоменко