ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 42 від 14 лютого 2019 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

 ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОТОКОЛ №42

XLІI сесії VІІ скликання

 

 

                                          від  14 лютого 2019   року                                                                                                                 

                

Всього обрано депутатів – 14 

На сесії присутні             -  11                                                                                                   (список додається)

Присутні: Лаптєва Ю.І. – головний бухгалтер сільської ради

 Головуючий на сесії – Фоменко В.М., сільський голова

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н И Й :

 

1.Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №468- VII  ”Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2019 рік.

2.Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №469- VII  ”Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік. 

3.Звіт про виконання сільського бюджету за 2018 рік.

4.Про затвердження плану роботи сільської  ради на 2019 рік та звіт про виконання плану роботи ради за 2018 рік.

5.Про подовження дії договору про встановлення особистого строкового земельного сервітуту.

6.Про подовження дії договору  про встановлення особистого строкового земельного сервітуту.

7.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр.Луценко Галині Йосипівни земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

8.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр.. Кондратьєву Олександру Григоровичу земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: село Петрівське вулиця Світла, 40.

9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Бовдуй Роману Олексійовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: село Завгороднє  вулиця Придінецька.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Подліпаєву Івану Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинк, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Центральна,28, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Назаренко Лілії Вячеславівні  наданої за рахунок земель колективної власності КСП «Донець» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

12.Про надання гр.Чмир Світлані Юріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою: село Петрівське  вулиця Українка, 3.

13.Про надання гр.Чмир Світлані Юріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої в межах населеного пункту села Петрівськ, Петрівської сільської ради, Балаклійського району, Харківської області.

14.Про надання гр.Ткач Юрію Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої в межах населеного пункту села Петрівськ, Петрівської сільської ради, Балаклійського району, Харківської області.

15.Про надання гр.Сенічкіній Катерині Юріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою: село Петрівське  вулиця Українка, 5.

16.Про надання гр.Сенічкіній Катерині Юріївні  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої в межах населеного пункту села Петрівськ, Петрівської сільської ради, Балаклійського району, Харківської області.

17.Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу.

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 12, “проти” – немає, 

“утримались” – немає

I.СЛУХАЛИ:     “Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №468- VII  ”Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2019 рік”

Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради   

 

У звʼязку із зміною відсоткових ставок та надання пільг для земель лісогосподарського призначення, пропоную внести зміни до рішення сільської ради щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2019 рік.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №468- VII  ”Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2019 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

II.СЛУХАЛИ:   “Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №469- VII  ”Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік”

                               Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Пропоную внести зміни до рішення сільської ради щодо встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік, у звʼязку із змінами відсотків податку та збільшенням переліку обʼєктів нерухомого майна.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №469- VII  ”Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

III.СЛУХАЛИ:  “Звіт про виконання сільського бюджету за 2018 рік”

                               Інформує:  Ю. Лаптєва – головний бухгалтер сільської ради

                                                            /Інформація додається/

 

ВИСТУПИЛИ:      Федорченко Тетяна Олексіївна – голова постійної комісії сільської                         

                                                    ради з питань планування, бюджету та фінансів

 

Шановні депутати! Бюджет сільської ради за 2018 рік перевиконано. По доходній частині бюджету надійшли кошти: по загальному фонду при плані 3740 тис.грн. отримали 3894 тис. грн., або план виконаний на 104%; по спеціальному фонду при плані 148 тис.грн. отримали 283 тис.грн., або виконання склало 191% від плану. 

Головним джерелом доходу сільського бюджету є плата за користування землею. При плані 1625 тис.грн. отримали 2335 тис.грн., або виконання склало 144% від плану. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Звіт про виконання сільського бюджету за 2018 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

IV.СЛУХАЛИ:  “Про затвердження плану роботи сільської  ради на 2019 рік та звіт про виконання плану роботи ради за 2018 рік”

                               Інформує:  І. Водополова – секретар сільської ради

 

За 2018 рік році проведено 12 сесій сільської ради на яких розглянуто 11 запланованих питань та 170 поточних. Усі питання розглянуто своєчасно. Пропоную затвердити перспективний план роботи сільської ради на 2019 рік, включив до нього такі питання, як: про хід виконання бюджету сільської ради на 2018 рік; про роботу сільського Будинку культури; про роботу постійних комісій, заслухати звіт сільського голови щодо роботи виконкому сільської ради у 2018 році, щоквартально заслуховувати про виконання бюджету сільської ради.        

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження плану роботи сільської  ради на 2019 рік та звіт про виконання плану роботи ради за 2018 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

V.СЛУХАЛИ:  “Про подовження дії договору про встановлення особистого строкового земельного сервітуту” 

Інформує:  Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Розглянувши заяву ФО-П Кібець Т.Д. пропоную, подовжити дію договору про встановлення особистого строкового земельного сервітуту, відносно земельної ділянки, розташованої  за адресою: село  Петрівське, площа Центральна, наданої для розміщення малої архітектурної форми, доручив сільському голові  укласти додаткову угоду про продовження дії договору на три роки .

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про подовження дії договору про встановлення особистого строкового земельного сервітуту” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VI.СЛУХАЛИ: “Про подовження дії договору  про встановлення особистого строкового земельного сервітуту”

                               Інформує: :  Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Пропоную подовжити на три роки дію договору з ФО-П Непочатовою  І.В. про встановлення особистого строкового земельного сервітуту, відносно земельної ділянки за адресою: село  Петрівське, площа Центральна, наданої для розміщення малої архітектурної форми, уклавши додаткову угоду. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про подовження дії договору  про встановлення особистого строкового земельного сервітуту” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VII.СЛУХАЛИ: “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр.Луценко Галині Йосипівни земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

                          Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Відповідно до Земельного Кодексу України, пропоную затвердити Проект землеустрою щодо відведення гр. Луценко Г.Й. земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2364 га,  наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої в селі Завгороднє по вулиці Лермонтова, 25«а»,  надав її у власність.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр.Луценко Галині Йосипівни земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VIІI.СЛУХАЛИ:.“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Кондратьєву Олександру Григоровичу земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: село Петрівське вулиця Світла, 40”

                          Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

                 Розглянувши заяву гр. Кондратьєва О.Г. пропоную, затвердити Проект землеустрою щодо відведення Олександру Григоровичу земельної ділянки для індивідуального садівництва, площею 0,1127 га, зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої за адресою: село Петрівське, вулиця Світла, 40,  та надати її заявникові у власність.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр.. Кондратьєву Олександру Григоровичу земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: село Петрівське вулиця Світла, 40” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

IХ.СЛУХАЛИ: “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Бовдуй Роману Олексійовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: село Завгороднє  вулиця Придінецька”                         

Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

           Відповідно чинного законодавства пропоную затвердити Проект землеустрою щодо відведення гр.Бовдуй Р.О. земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 1,1804 га, зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення, за рахунок  земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої за адресою: село Завгороднє, вулиця Придінецька та надати її у власність. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Бовдуй Роману Олексійовичу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: село Завгороднє  вулиця Придінецька” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

Х.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Подліпаєву Івану Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинк, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Центральна,28, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність”

                              Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

                 Розглянувши заяву гр.Подліпаєва Івана Івановича пропоную затвердити  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, загальною площею 0,1556 га,  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, надану із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності територіальної громади села Петрівське, розташовану по вулиці Центральна, 28, села Петрівське, передав її заявникові у власність. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Подліпаєву Івану Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинк, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Центральна,28, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХI.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Назаренко Лілії Вячеславівні  наданої за рахунок земель колективної власності КСП «Донець» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області”

                             Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Відповідно діючого законодавства пропоную затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (паю) в натурі, наданої Назаренко Л.В. за рахунок земель колективної власності КСП «Донець» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Петрівської сільської ради, площею 7,7192 га, надав її у власність та дозволити оформити право власності.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Назаренко Лілії Вячеславівні  наданої за рахунок земель колективної власності КСП «Донець» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території  Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХІI.СЛУХАЛИ: “Про надання гр.Чмир Світлані Юріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою: село Петрівське  вулиця Українка, 3”

                          Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Пропоную надати гр.Чмир С.Ю. дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,2500 га, із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої за адресою: село Петрівське, вулиця Українка, 3, зобов’язав виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Чмир Світлані Юріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою: село Петрівське  вулиця Українка, 3” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

ХIІI.СЛУХАЛИ:  “Про надання гр.Чмир Світлані Юріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої в межах населеного пункту села Петрівськ, Петрівської сільської ради, Балаклійського району, Харківської області”

                            Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Розглянувши заяву гр. Чмир С.Ю. пропоную надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, площею 0,1200 га, зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої в межах населеного пункту села Петрівське, Петрівської сільської ради, зобов’язав Світлану Юріївну замовити в землевпорядній організації роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Чмир Світлані Юріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої в межах населеного пункту села Петрівськ, Петрівської сільської ради, Балаклійського району, Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХIV.СЛУХАЛИ: “Про надання гр.Ткач Юрію Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої в межах населеного пункту села Петрівськ, Петрівської сільської ради, Балаклійського району, Харківської області”

                                 Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

        

 Пропоную надати гр.Ткач Ю.В. дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, площею 0,1200 га, зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої в межах населеного пункту села Петрівське, зобов’язав виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Ткач Юрію Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої в межах населеного пункту села Петрівськ, Петрівської сільської ради, Балаклійського району, Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

ХV.СЛУХАЛИ:  “Про надання гр.Сенічкіній Катерині Юріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою: село Петрівське  вулиця Українка, 5”

                               Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Відповідно до законодавства України пропоную надати гр.Сенічкіній К.Ю. дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,2500 га, із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої за адресою: село Петрівське, вулиця Українка, 5.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Сенічкіній Катерині Юріївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою: село Петрівське  вулиця Українка, 5” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХVІ.СЛУХАЛИ: “Про надання гр.Сенічкіній Катерині Юріївні  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої в межах населеного пункту села Петрівськ, Петрівської сільської ради, Балаклійського району, Харківської області” 

Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

                 Розглянувши заяву гр. Сенічкіної К.Ю., пропоную надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, площею 0,1200 га, зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої в межах населеного пункту села Петрівське, зобов’язав виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Сенічкіній Катерині Юріївні  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, розташованої в межах населеного пункту села Петрівськ, Петрівської сільської ради, Балаклійського району, Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХVIІ.СЛУХАЛИ: “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  

                             дошкільного навчального   закладу”

                             Інформує: І.Водополова – секретар сільської ради

 

           Пропоную затвердити рішення виконкому сільської ради щодо надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського дошкільного навчального закладу малозабезпеченим родинам Непочатової Олени Миколаївни, Паргаменко Марії Василівни, багатодітній родині Іванової Наталії та надати пільги родинам Беспалої Яни Миколаївни, Злобіної Ольги Сергіївни, Романькової Світлани Володимирівни.  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – немає

  

 

Сільський голова                            В. Фоменко