ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 40 від 12 грудня 2018 р.

 

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОТОКОЛ № 40

ХL сесії VІІ скликання

 

від  12 грудня 2018   року     

                                                                                                                         

Всього обрано депутатів – 14                                                                                                                   

На сесії присутні             -  12                                                                                                 

 (список додається)

 

Головуючий на сесії – Фоменко В.М., сільський голова

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н И Й :

 

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХІХ сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року №384-VІІ “Про сільський бюджет на 2018 рік 

2.Про впорядкування назв вулиць та номерів будинків села Завгороднє

3.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Хайнацькому Миколі Івановичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Зайцевої Надії Іллівни, за адресою: село Завгороднє, вулиця Придінецька, 94, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність

5.Про надання гр.Нагорному Олександру Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту села Петрівське

6.Про надання гр.Нагорній Марині Олексіївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту села Петрівське

7.Про надання гр.Зуєвій Любові Іванівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

8.Про надання гр. Міляєвій Ользі Ігорівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

9.Про надання гр.Подліпаєву Івану Івановичу згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

10.Про списання будинка №3 по вулиці Українка, села Петрівське, що належить гр. Ряполовій Ользі Михайлівні

11.Про преміювання сільського голови

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 13, “проти” – немає, 

“утримались” – немає

 

I.СЛУХАЛИ: “Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХІХ сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року №384-VІІ “Про сільський бюджет на 2018 рік”

                           Інформує:  В.Фоменко – сільський голова

 

Пропоную внести зміно до сільського бюджету на 2018 рік, збільшивши  ліміт видатків на суму 20540,00 грн. у звʼязку із придбанням ключів для ДРАЦС, канцелярських товарів, програми ІПК «Місцеві бюджети». На 17000,00 грн. передплатили періодичні видання, придбали господарчі товари, новорічні подарунки. На суму 12100,00 грн. придбали новорічні подарунки до Дня Святого Миколая для багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 42000,00 грн. ми витратили на придбання обладнання та підключення до високозахищеної мережі із захищеним доступом до мережі інтернету; 5968,00 грн.- проведення експертизи щодо капітального ремонту дороги по вулиці Зарічній села Петрівське.

  

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХІХ сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року №384-VІІ “Про сільський бюджет на 2018 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

II.СЛУХАЛИ: “Про впорядкування назв вулиць та номерів будинків села Завгороднє”

                             Інформує:  І.Водополова – секретар сільської ради

 

З метою уточнення і впорядкування назв вулиць, нумерації будинків у селі Завгороднє та удосконалення реєстрації громадян, пропоную затвердити рішення виконавчого комітету сільської ради від 27.11.2018 року №41 “Про впорядкування назв вулиць та номерів будинків села Завгороднє” та присвоїти адреси житловим будинкам, нежитловим будівлям та обʼєктам, розташованим у селі Завгороднє.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про впорядкування назв вулиць та номерів будинків села Завгороднє” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

III.СЛУХАЛИ: “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Хайнацькому Миколі Івановичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

                               Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

Розглянувши заяву гр.Хайнацького М.І., пропоную затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2137 га, наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої в селі Петрівське по вулиці Шевченка, 43, Балаклійського району, Харківської області та надати її у власність заявникові. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Хайнацькому Миколі Івановичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

IV.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Зайцевої Надії Іллівни, за адресою: село Завгороднє, вулиця Придінецька, 94, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність”

                               Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

        Відповідно до Земельного Кодексу України пропоную затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, загальною площею 0,1266 га, надану із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності нашої територіальної громади та передати у власність гр. Зайцевій Надії Іллівні.  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Зайцевої Надії Іллівни, за адресою: село Завгороднє, вулиця Придінецька, 94, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

V.СЛУХАЛИ: “Про надання гр.Нагорному Олександру Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту села Петрівське” 

Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Пропоную надати гр.Нагорному О.М. дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 1,4100 га, зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої в межах населеного пункту села Петрівське, 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Нагорному Олександру Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту села Петрівське” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

VI.СЛУХАЛИ: “Про надання гр.Нагорній Марині Олексіївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту села Петрівське”

                             Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

Керуючись законодавством України, пропоную надати гр. Нагорній М.О. дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 1,4300 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної форми власності, розташованої в межах населеного пункту села Петрівське, зобовʼязав замовити в землевпорядній організації роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Нагорній Марині Олексіївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту села Петрівське” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

VII.СЛУХАЛИ: “Про надання гр.Зуєвій Любові Іванівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

                              Інформує: М.Каськов – спеціаліст сільської ради

Розглянувши заяву гр.Зуєвої Л.І., пропоную надати згоду на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,1932 га, наданої із земель житлової та громадської забудови,  розташованої в селі Завгорднє по вулиці Лугова, 40. 

                   

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Зуєвій Любові Іванівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

VIІI.СЛУХАЛИ: “Про надання гр. Міляєвій Ользі Ігорівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

                                 Інформує: М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Керуючись законодавством України пропоную, надати  гр.Міляєвій О.І. згоду на виготовлення технічної документації із  землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, площею 0,1710 га, наданої із земель житлової та громадської забудови,  розташованої в селі Завгорднє по вулиця Лугова, №38/1, зобов’язав замовити в  землевпорядній організації роботи по виготовленню документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр. Міляєвій Ользі Ігорівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

IХ.СЛУХАЛИ: “Про надання гр.Подліпаєву Івану Івановичу згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

                                Інформує: М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Відповідно до Земельного Кодексу України пропоную надати  гр.Подліпаєву І.І.   згоду на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,1556 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, наданої із земель житлової та громадської забудови, розташованої в селі Петрівське по вулиці Центральна, 28, Балаклійського району,  Харківської області, для подальшого отримання її у власність.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр.Подліпаєву Івану Івановичу згоди на виготовлення документації із землеустрою  на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

Х.СЛУХАЛИ: “Про списання будинка №3 по вулиці Українка, села Петрівське, що належить гр. Ряполовій Ользі Михайлівні”

                                Інформує: М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Розглянувши  заяву гр. Ряполової О.М. та надані документи, пропоную списати будинок з надвірними будівлями та спорудами по вулиці Українка, №3, села Петрівське, що належить гр. Ряполовій Ользі Михайлівні, у зв’язку з його невикористанням та зруйнуванням. Припинити право користування заявника земельними ділянками для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,25 га, і для ведення особистого селянського господарства, площею 0,11 га, та перевести дані земельні ділянки до земель запасу в межах населеного пункту для подальшого розподілу.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про списання будинка №3 по вулиці Українка, села Петрівське, що належить гр. Ряполовій Ользі Михайлівні” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

ХI.СЛУХАЛИ: “Про преміювання сільського голови”

 

До початку обговорення питання одинадцятого в Порядку денному щодо преміювання сільського голови, із заявою виступив сільський голова Фоменко В.М., який повідомив, що це питання стосується умов оплати праці сільського голови, у зв’язку з чим, у нього є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаку конфлікту інтересів. Фоменко В.М. повідомив, що через це він усувається від обговорення і голосування питання одинадцятого Порядку денного.

 

 

                                Інформує: І. Водополова - секретар сільської ради

 

З нагоди Дня місцевого самоврядування, за сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток Петрівської територіальної громади, пропоную здійснити преміювання сільського голови Фоменко Володимира Михайловича в межах утвореного фонду преміювання та економії фонду оплати праці у розмірі 1700 грн. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про преміювання сільського голови” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – 1

 

 

Сільський голова                     В. Фоменко