ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол № 39 від 12 листопада 2018 року

 

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН 

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 

ПРОТОКОЛ № 39

ХХХІХ сесії VІІ скликання

     

             від  12 листопада 2018   року                                                                                                                 

                

Всього обрано депутатів – 14                                                                                                                 

 На сесії присутні             -  12                                                                                                 

 (список додається)

          

Головуючий на сесії – Фоменко В.М., сільський голова

 

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н И Й :

 

1.Про розроблення містобудівної  документації “Генеральний план села Петрівське, села Завгороднє, Балаклійського району, Харківської області 

2.Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХІХ сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року №384-VІІ “Про сільський бюджет на 2018 рік

3.Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №469- VII  ”Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на   нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Петренко Максиму Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: село Петрівське вулиця Центральна, 25, та передачу її у приватну власність

5.Про  встановлення меж земельної ділянки

6.Про припинення ФО-П  Шипіловим Миколою Петровичем,  ФО-П Шипіловою Ольгою Володимирівною та ФО-П Жихаревою Валентиною Михайлівною права користування земельною ділянкою

7.Про виплату грошової компенсації за невикористану додаткову  відпустку 

8.Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу

9.Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 13, “проти” – немає, 

“утримались” – немає

 

 

I.СЛУХАЛИ: “Про розроблення містобудівної  документації “Генеральний план села Петрівське, села Завгороднє Балаклійського району  Харківської області”

                           Інформує:  В.Фоменко – сільський голова

   

Шановні депутати! На сьогоднішній день сільська рада не має генерального плану розвитку села Петрівське, села Завгороднє. Відсутність містобудівної документації приводить до хаотичної забудови території.

Тому я пропоную виготовити містобудівну документацію (генеральний план) розвитку села Петрівське та села Завгороднє. Передбачити кошти у сільському бюджеті на 2019 рік.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про розроблення містобудівної  документації  “Генеральний план села Петрівське, села Завгороднє, Балаклійського району, Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

II.СЛУХАЛИ: “Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХІХ сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року №384-VІІ “Про сільський бюджет на 2018 рік”

                             Інформує:  В.Фоменко – сільський голова

 

У звʼязку із збільшенням коштів на заробітну плату, передплату періодичних видань та надання району субвенції у сумі 8642,00 грн. на перевезення пільговиків залізничним транспортом, пропоную внести зміни до бюджету сільської ради.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХІХ сесії сільської ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року №384-VІІ “Про сільський бюджет на 2018 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

III.СЛУХАЛИ: “Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №469- VII  ”Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на   нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік”

                               Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

У звʼязку з помилкою при розробці рішення, пропоную виправити помилку та внести зміни до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №469-VII  ”Про встановлення ставок та пільг із сплати податку   на   нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік”.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №469- VII  ”Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати   податку   на   нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

IV.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Петренко Максиму Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: село Петрівське вулиця Центральна, 25, та передачу її у приватну власність”

                               Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

        

Розглянувши заяву гр. Петренко М.А. пропоную, затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, загальною площею 0,2500 га, надану із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності територіальної громади села Петрівське, розташовану по вулиці Центральна, 25, села Петрівське та передати у приватну власність заявникові.         

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Петренко Максиму Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: село Петрівське вулиця Центральна, 25, та передачу її у приватну власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

V.СЛУХАЛИ: “Про  встановлення меж земельної ділянки” 

Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Керуючись законодавством України, розглянувши надані документи, пропоную встановити межу між домоволодіннями гр. Глухової Світлани Іванівни та Кокошиної Олени Іванівни згідно технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, по розташуванню земельної ділянки гр.Глухової С.І.,виконаної ФО-П Забашта Є.В. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про  встановлення меж земельної ділянки” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VI.СЛУХАЛИ: “Про припинення ФО-П  Шипіловим Миколою Петровичем,  ФО-П Шипіловою Ольгою Володимирівною та ФО-П Жихаревою Валентиною Михайлівною права користування земельною ділянкою”

                               Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

У зв’язку із припиненням підприємницької діяльності, відповідно до заяви громадян, пропоную припинити право ФО-П Шипілова Миколи Петровича,   ФО-П Шипілової Ольги Володимирівни та ФО-П Жихаревої Валентини Михайлівни користування на умовах оренди  земельною ділянкою для обслуговування нежитлової будівлі - магазина, загальною площею 0,0477 га, що розташована за адресою: село Завгороднє, вулиця Завгородня, доручив сільському голові укласти від імені сільської ради угоду про  розірвання договору оренди земельної ділянки.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про припинення ФО-П  Шипіловим Миколою Петровичем,  ФО-П Шипіловою Ольгою Володимирівною та ФО-П Жихаревою Валентиною Михайлівною права користування земельною ділянкою” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VII.СЛУХАЛИ: “Про виплату грошової компенсації за невикористану додаткову  

                                 відпустку”

                                 Інформує: І. Водополова - секретар сільської ради

 

             До початку обговорення питання сьомого в Порядку денному щодо виплати грошової компенсації за невикористану додаткову  відпустку, із заявою виступив сільський голова Фоменко В.М., який повідомив, що це питання стосується виплати йому грошової компенсації за невикористану додаткову  відпустку, у зв’язку з чим, у нього є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаку конфлікту інтересів. Фоменко В.М. повідомив, що через це він усувається від обговорення і голосування питання сьомого Порядку денного.

 

                   Інформує: І. Водополова – секретар сільської ради

 

Відповідно Закону України “Про відпустки”, Закону України ”Про службу в органах місцевого самоврядування”, пропоную виплатити  Фоменко Володимиру Михайловичу, сільському голові, грошову компенсацію за 15 календарних днів невикористаної додаткової відпустки.  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про виплату грошової компенсації за невикористану додаткову  відпустку” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 12, “проти” – немає, “утримались” – 1

 

VIІI.СЛУХАЛИ: “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського   дошкільного навчального   закладу”

                                 Інформує: І. Водополова - секретар сільської ради

 

 

Пропоную затвердити рішення виконавчого комітету сільської ради від 23.10. 2018 року за № 36 “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу” щодо надання 100% пільги по батьківській платі за послуги Петрівського дошкільного навчального закладу малозабезпеченим родинам Антонової Любові Володимирівни, Сорокіної Оксани Миколаївни, Моєсєєнко Наталії Іванівни.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

ХIХ.СЛУХАЛИ: “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу”

                                 Інформує: І. Водополова - секретар сільської ради

 

Розглянувши подання завідувачки Петрівського ДНЗ Кійко Н.І., пропоную надати 50% пільги по батьківській платі за послуги Петрівського дошкільного навчального закладу багатодітним родинам Іванової Наталії Миколаївни та Фесенко Наталії Іванівни. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 13, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

Сільський голова                     В. Фоменко