ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №38 від 18 жовтня 2018 року

У К Р А Ї Н А

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН

 ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

  ПРОТОКОЛ № 38

ХХХVІІІ сесії VІІ скликання

 

            від  18  жовтня 2018   року                                                                                                                 

                

Всього обрано депутатів – 14                                                                                                                   

На сесії присутні             -  10                                                                                                   

(список додається)

 Запрошені:  Лаптєва Ю.І. – головний бухгалтер сільської ради

          

Головуючий на сесії – Фоменко В.М., сільський голова

 

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н И Й :

 

1.Про стан надходжень місцевих податків та зборів до сільського бюджету

2.Про дотримання норм Закону України ”Про звернення громадян”

3.Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №468- VII  ”Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2019 рік

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Мачуліній Варварі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Завгороднє, вулиця Придінецька, 21, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність

5.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр.Каплуновській Аллі Петрівні, Каплуновській Ганні Сергіївні та Каплуновському Віталію Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Пушкіна,7, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність

6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр.Каськовій Валентині Василівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

7.Про надання гр. Демченко Антону Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки, розташованої за адресою: село Завгорднє, вулиця Завгородня, №30, Балаклійського району,  Харківської області 

8.Про надання гр. Кваші Марії Василівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

 

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 11, “проти” – немає, 

“утримались” – немає

 

 

I.СЛУХАЛИ: “Про стан надходжень місцевих податків та зборів до сільського бюджету”

                           Інформує:  Ю.Лаптєва – головний бухгалтер сільської ради

   

Шановні депутати! За дев’ять місяців поточного року до сільського бюджету надійшло коштів: по загальному фонду – 4506912 грн., при плані 4559679 грн.;  по спецфонду: при плані  2174197 грн., виконано  2304820 грн., або на 165%.

Внутрішні податки на товари та послуги: при плані 157 тис. грн., отримали 123 тис. грн.; місцеві податки і збори: при плані 2132 тис. грн., отримали  2384 тис. грн.

Єдиний податок:  при плані 741 тис. грн., отримали  921 тис. грн.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про стан надходжень місцевих податків та зборів до сільського бюджету” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

II.СЛУХАЛИ: “Про дотримання норм Закону України ”Про звернення громадян”

                             Інформує:  І. Водополова – секретар сільської ради

 

Шановні депутати! Органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності, зобов’язані розглянути звернення, зауваження, пропозиції громадян та повідомити про результати розгляду.

Керівники та посадові особи, до повноважень яких належить розгляд звернень громадян, зобов’язані об’єктивно і вчасно розглянути їх.  

 До сільської ради у 2018 році звернулось 159 громадян.  Позитивно вирішено 157  звернень. Повторних скарг не було. Звернень до інших інстанцій на бездіяльність посадових осіб не було.

У сільській раді є журнал прийому громадян, в якому фіксуються усі звернення, розроблено графік прийому громадян сільським головою, посадовими особами, депутатами ради. 

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про дотримання норм Закону України ”Про звернення громадян” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

III.СЛУХАЛИ: “Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №468- VII  ”Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2019 рік”

                               Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

У звʼязку з помилкою при розробці рішення, пропоную виправити помилку та внести зміни до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №468- VII  ”Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2019 рік”.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про внесення змін до рішення ХХХV сесії сільської ради VІІ скликання від 12.06.2018 року №468- VII  ”Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Петрівської сільської ради на 2019 рік” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

IV.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Мачуліній Варварі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Завгороднє, вулиця Придінецька, 21, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність”

                               Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

                 Розглянувши заяву гр.Мачуліної В.І. та надані документи, пропоную затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі, загальною площею 0,1187 га, наданої для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташовану по вулиці Придінецька, 21, села Завгорднє, та передати її заявникові у власність.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр. Мачуліній Варварі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Завгороднє, вулиця Придінецька, 21, Балаклійського району, Харківської області, та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

V.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр.Каплуновській Аллі Петрівні, Каплуновській Ганні Сергіївні та Каплуновському Віталію Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Пушкіна,7, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність” 

Інформує:  М.Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Пропоную затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, загальною площею 0,2416 га, розташовану за адресою: село Петрівське, вулиця Пушкіна, 7, та передати її у спільну сумісну власність, громадянам Каплуновській А.П., Каплуновській Г.С. та Каплуновському В.О. 

           

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої гр.Каплуновській Аллі Петрівні, Каплуновській Ганні Сергіївні та Каплуновському Віталію Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: село Петрівське вулиця Пушкіна,7, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у власність” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VI.СЛУХАЛИ: “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр.Каськовій Валентині Василівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

                               Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Керуючись законодавством України пропоную, затвердити проект землеустрою щодо відведення гр. Каськовій В.В. земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, наданої із земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, розташованої в селі Петрівське по вулиці Шахтар, 10, та передати її у власність.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр.Каськовій Валентині Василівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VII.СЛУХАЛИ: “Про надання гр. Демченко Антону Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки, розташованої за адресою: село Завгорднє, вулиця Завгородня, №30, Балаклійського району,  Харківської області”

                              Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Розглянувши заяву гр. Демченко А.М. та надані документи, пропоную визначити земельну ділянку по вулиці Завгородня, 30,  села Завгорднє,  площею  0,2025 га, землями комунальної власності територіальної громади та затвердити технічну документацію із землеустрою. Враховуючи набуття права власності на житловий будинок, з переходом права користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені, на тих самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача, пропоную передати із земель комунальної власності територіальної громади у приватну власність гр.Демченко А.М. дану земельну ділянку та дозволити оформити право власності на неї.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр. Демченко Антону Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки, розташованої за адресою: село Завгорднє, вулиця Завгородня, №30, Балаклійського району,  Харківської області” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

VIІI.СЛУХАЛИ: “Про надання гр. Кваші Марії Василівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ”

                                 Інформує: М. Каськов – спеціаліст сільської ради

 

Пропоную надати гр. Кваші М.В.  згоду на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови, площею 0,2500 га, розташованої за адресою: село Петрівське, вулиця Петрівська, 84, для подальшого отримання її у власність.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про надання гр. Кваші Марії Василівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ” прийняти  (додається)

Голосували: “за” – 11, “проти” – немає, “утримались” – немає

 

 

 

 

Сільський голова                     В. Фоменко