ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ № 05 від 15 лютого 2016 року

П Р О Т О К О Л  № 05

засідання постійної комісії Петрівської сільської ради 

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

від 15 лютого 2016 року

На засіданні присутні:  Каськов М.Д.   

                                       Недвіга В.М.                                    

                                        Письменний О.М.                                                                 

                                        Тарасов Р.М.                                        

Відсутні:                            Токарев О.В.

 

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й:

 

1. Про проект рішення сільської ради “Про надання громадянам Шабеті Наталії Іванівні та Шабеті Сергію Вікторовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться у спільному користуванні”

2. Про проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Каськову Михайлу Дмитровичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

3. Про проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Прудскій Ганні Матвіївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

 

І. СЛУХАЛИ: “Про проект рішення сільської ради “Про надання громадянам Шабеті Наталії Іванівні та Шабеті Сергію Вікторовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться у спільному користуванні”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Пропоную винести на розгляд сесії сільської ради питання “Про надання громадянам Шабеті Наталії Іванівні та Шабеті Сергію Вікторовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться у спільному користуванні”, погодив проект рішення.

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд V сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про надання громадянам Шабеті Наталії Іванівні та Шабеті Сергію Вікторовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться у спільному користуванні”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про надання громадянам Шабеті Наталії Іванівні та Шабеті Сергію Вікторовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться у спільному користуванні” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає

 

ІІ. СЛУХАЛИ: ..“Про проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Каськову Михайлу Дмитровичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Керуючись законодавством України, пропоную погодити проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Каськову Михайлу Дмитровичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

     

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1.  Винести на розгляд V сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Каськову Михайлу Дмитровичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Каськову Михайлу Дмитровичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 3, “проти” – немає, “утримались”- 1   

                                             

ІІІ. СЛУХАЛИ: “Про проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Прудскій Ганні Матвіївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Відповідно до ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пропоную винести на розгляд сесії сільської питання “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Прудскій Ганні Матвіївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд” та погодити проект рішення сільської ради

    

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд V сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Прудскій Ганні Матвіївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

 

2.  Погодити  проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Прудскій Ганні Матвіївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає  

 

 

 

Голова постійної комісії з питань 

АПК, земельних відносин та екології:                    М. Каськов

 

Секретар постійної комісії з питань 

АПК, земельних відносин та екології:                    О.Токарев