ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ № 03 від 18 грудня 2015 року

П Р О Т О К О Л  № 03

Засідання постійної комісії Петрівської сільської ради 

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

від 18 грудня 2015 року

На засіданні присутні:  Каськов М.Д.

                                        Недвіга В.М. 

                                        Письменний О.М.                                                                 

                                        Тарасов Р.М.

 

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й:

 

1. “Про проект рішення сільської ради “Про затвердження Програми охорони та раціонального використання навколишнього середовища Петрівської сільської ради на 2016 рік”

2. “Про проект рішення сільської ради “Про внесення змін до рішення LV сесії сільської ради VІ скликання від  24 липня 2015 року № 717 “Про плату за землю, що справляється на території Петрівської сільської ради, на 2016 рік”

          

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 4, “проти” – немає, 

“утримались” – немає

 

І. СЛУХАЛИ: “Про проект рішення сільської ради “Про затвердження Програми охорони та раціонального використання навколишнього середовища Петрівської сільської ради на 2016 рік”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Відповідно до ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пропоную винести на розгляд ІІІ сесії сільської ради питання “Про затвердження Програми охорони та раціонального використання навколишнього середовища Петрівської сільської ради на 2016 рік” та погодити проект рішення сільської ради

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про затвердження Програми охорони та раціонального використання навколишнього середовища Петрівської сільської ради на 2016 рік”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про затвердження Програми охорони та раціонального використання навколишнього середовища Петрівської сільської ради на 2016 рік” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає

 

ІІ. СЛУХАЛИ:  “Про проект рішення сільської ради “Про внесення змін до рішення LV  сесії сільської ради VІ скликання від  24 липня 2015 року № 717 “Про плату за землю, що справляється на території Петрівської сільської ради, на 2016 рік” 

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Згідно Земельного кодексу України пропоную винести на розгляд ІІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про внесення змін до рішення LV сесії сільської ради VІ скликання від  24 липня 2015 року № 717 “Про плату за землю, що справляється на території Петрівської сільської ради, на 2016 рік ” та погодити проект рішення сільської ради.

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про внесення змін до рішення LV сесії сільської ради VІ скликання від  24 липня 2015 року № 717 “Про плату за землю, що справляється на території Петрівської сільської ради, на 2016 рік”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про внесення змін до рішення LV сесії сільської ради VІ скликання від  24 липня 2015 року № 717 “Про плату за землю, що справляється на території Петрівської сільської ради, на 2016 рік” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4 “проти” – немає, “утримались”- немає

 

 

 

Голова постійної комісії з питань 

АПК, земельних відносин та екології:                    М. Каськов

 

Секретар постійної комісії з питань 

АПК, земельних відносин та екології:                    О.Токарев