ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

ПРОТОКОЛ № 02 від 10 грудня 2015 року

П Р О Т О К О Л  № 02

засідання постійної комісії Петрівської сільської ради 

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

від 10 грудня 2015 року

На засіданні присутні:  Каськов М.Д.                                        

                                        Письменний О.М.                                                                 

                                        Тарасов Р.М.

                                        Токарев О.В.                                                                      

 

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й:

 

1. Про проект рішення сільської ради “Про Положення про постійні  комісії сільської ради VІІ скликання”

2. Про проект рішення сільської ради “Про  встановлення меж земельної ділянки” 

3. Про проект рішення сільської ради “Про скасування рішення І сесії сільської ради VІІ скликання від 03.11.2015 року №13-І “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва”

4. Про проект рішення сільської ради “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4”

5. Про проект рішення сільської ради “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4“А”

6. Про проект рішення сільської ради “Про надання гр. Зуй Віктору Олександровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва”

7. Про проект рішення сільської ради “Про надання гр. Поступній Ларисі Миколаївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

8. Про проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Кузьміновій Ніні Євгеніївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

9. Про проект рішення сільської ради “Про надання гр. Мошненко Вірі Василівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

10. Про проект рішення сільської ради “Про  відмову   від земельних ділянок” 

11. Про проект рішення сільської ради “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 12.03.1996 року № 39 “Про передачу безоплатно у власність земельних присадибних ділянок”

          

Порядок денний затверджено. Голосували: “за” - 4, “проти” – немає, 

“утримались” – немає

 

І. СЛУХАЛИ:  ”Про проект рішення сільської ради “Про Положення про постійні  комісії сільської ради VІІ скликання”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Відповідно до ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пропоную винести на розгляд сесії сільської ради питання “Про Положення про постійні  комісії сільської ради VІІ скликання” та погодити проект рішення сільської ради

 

Постійна комісія сільської ради з питань

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про Положення про постійні  комісії сільської ради VІІ скликання”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про Положення про постійні  комісії сільської ради VІІ скликання ” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4 “проти” – немає, “утримались”- немає

 

ІІ. СЛУХАЛИ:  ”Про проект рішення сільської ради “Про  встановлення меж земельної ділянки” 

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Згідно Земельного кодексу України пропоную винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про встановлення меж земельної ділянки” та погодити проект рішення сільської ради.

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про встановлення меж земельної ділянки”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про встановлення меж земельної ділянки ” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4 “проти” – немає, “утримались”- немає

 

ІІІ. СЛУХАЛИ: “Про проект рішення сільської ради “Про скасування рішення І сесії сільської ради VІІ скликання від 03.11.2015 року №13-І “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Пропоную винести на розгляд ІІ сесії сільської ради питання “Про скасування рішення І сесії сільської ради VІІ скликання від 03.11.2015 року №13-І “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва”, погодив проект рішення.

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про скасування рішення І сесії сільської ради VІІ скликання від 03.11.2015 року №13-І “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про скасування рішення І сесії сільської ради VІІ скликання від 03.11.2015 року №13-І “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4 “проти” – немає, “утримались”- немає

 

ІV. СЛУХАЛИ: ..“Про проект рішення сільської ради “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Керуючись законодавством України, пропоную погодити проект рішення сільської ради “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4” та винести його на розгляд ІІ сесії сільської ради.      

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1.  Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “ Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає   

                                             

V. СЛУХАЛИ: “Про проект рішення сільської ради “ Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4“А”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Відповідно до ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пропоную винести на розгляд сесії сільської питання “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4“А” та погодити проект рішення сільської ради

    

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4“А”

2.  Погодити  проект рішення сільської ради “Про надання гр. Цапкову Миколі Миколайовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованих за адресою: село Петрівське, вулиця Колгоспна, 4“А” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає  

 

VI. СЛУХАЛИ: “Про проект рішення сільської ради “Про надання гр. Зуй Віктору Олександровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Керуючись законодавством України, пропоную винести на розгляд сесії сільської ради питання “Про надання гр. Зуй Віктору Олександровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва” та погодити проект рішення сільської ради

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про надання гр. Зуй Віктору Олександровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про надання гр. Зуй Віктору Олександровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає

 

VІІ. СЛУХАЛИ: “Про проект рішення сільської ради “Про надання гр. Поступній Ларисі Миколаївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Пропоную винести на розгляд ІІ сесії сільської ради питання “Про надання гр. Поступній Ларисі Миколаївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” та погодити проект рішення сільської ради

     

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про надання гр. Поступній Ларисі Миколаївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про надання гр. Поступній Ларисі Миколаївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає

                                                                       

VІІІ. СЛУХАЛИ: “Про проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Кузьміновій Ніні Євгеніївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Згідно Земельного кодексу України пропоную винести на розгляд ІІ сесії сільської ради питання “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Кузьміновій Ніні Євгеніївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”, погодив проект рішення.

      

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Кузьміновій Ніні Євгеніївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Кузьміновій Ніні Євгеніївні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає

 

IX. СЛУХАЛИ: “Про проект рішення сільської ради “Про надання гр. Мошненко Вірі Василівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Відповідно до ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пропоную винести на розгляд сесії сільської ради питання “Про надання гр. Мошненко Вірі Василівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”  та погодити проект рішення сільської ради

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про надання гр. Мошненко Вірі Василівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про надання гр. Мошненко Вірі Василівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає

                                          

X.СЛУХАЛИ:“Про проект рішення сільської ради “Про  відмову  від земельних ділянок ”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Керуючись законодавством України, пропоную винести на розгляд сесії сільської ради питання “Про відмову  від земельних ділянок” та погодити проект рішення сільської ради

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про  відмову   від земельних ділянок”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “Про  відмову   від земельних ділянок” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає

 

XІ. СЛУХАЛИ:  “Про проект рішення сільської ради “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 12.03.1996 року № 39 “Про передачу безоплатно у власність земельних присадибних ділянок”

Інформує: М. Каськов - голова  постійної комісії с/ради

 

Згідно ст. 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись Земельним кодексом України, пропоную винести на розгляд ІІ сесії сільської ради питання “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 12.03.1996 року № 39 “Про передачу безоплатно у власність земельних присадибних ділянок” та погодити проект рішення сільської ради.

 

Постійна комісія сільської ради з питань 

агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

ВИРІШИЛА:

1. Винести на розгляд ІІ сесії сільської ради VІІ скликання питання “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 12.03.1996 року № 39 “Про передачу безоплатно у власність земельних присадибних ділянок”

2. Погодити  проект рішення сільської ради “ Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 12.03.1996 року № 39 “Про передачу безоплатно у власність земельних присадибних ділянок” /проект рішення додається/.

Голосували:    “за” – 4, “проти” – немає, “утримались”- немає

 

 

 

Голова постійної комісії з питань 

АПК, земельних відносин та екології:                    М. Каськов

 

Секретар постійної комісії з питань 

АПК, земельних відносин та екології:                    О.Токарев