ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол від 25 січня 2017 року

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА VІІ СКЛИКАННЯ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

_____________________________________________________________________________

ПРОТОКОЛ 

спільного засідання постійних комісій: з питань планування, бюджету та фінансів; 

з питань законності, правопорядку та у справах молоді; з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

 

село Петрівське                                                                                                    25 січня 2017 року     

 

Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів

Всього членів комісії: 4 чол.

Присутні на засіданні – 3 чол.: Федорченко Т.О., Гущина Н.В., Харченко З.П..

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку та у справах молоді

Всього членів комісії:  4 чол.

Присутні на засіданні 4 чол.:  Зуй Н.О., Губенко О.І., Варавін М.П., Мотінова Л.Г.

 

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

Всього членів комісії:  5 чол.  

Присутні на засіданні - 4 чол.:  Каськов М.Д., Недвіга В.М., Письменний О.М., Токарев О.В.

Запрошені:

 

Фоменко Володимир Михайлович – сільський голова;

 

Водополова Ірина Михайлівна – секретар сільської ради;

 

Лаптєва Юлія Іванівна – головний бухгалтер сільської ради.

 

Під час реєстрації депутатам роздані проекти рішень та матеріали до них.

 

Головуючим спільного засідання постійних комісій було обрано Федорченко Т.О. -голову постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Звіт  сільського  голови  про роботу виконавчого комітету сільської ради у 2016 році 

2. Звіт про виконання сільського бюджету за 2016 рік 

3. Про затвердження плану роботи сільської  ради на 2017 рік та звіт про виконання плану роботи ради за 2016 рік

4. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік, затвердженого рішенням ХVІ сесії сільської ради VІІ скликання від 23 грудня 2016 року №200-VІІ “Про сільський бюджет на 2017 рік”

5. Про внесення змін до рішенням Х сесії сільської ради VІІ скликання від 21 червня 2016 року №114-VІІ “Про плату за землю, що справляється на території Петрівської сільської ради, на 2017 рік” 

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Трофімову Олексію Герасимовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: село Завгороднє, вулиця 8-го Березня, 70, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у приватну власність

7. Про затвердження штатного розпису сільської ради на 2017 рік 

8. Про умови оплати праці сільського голови 

9. Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу 

10. Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу 

 

 І. СЛУХАЛИ:  ”Про роботу виконавчого комітету сільської ради у 2016 році”

 

Фоменко В.М. проінформував присутніх про роботу виконавчого комітету сільської ради у 2016 році (інформація додається)

 

ВИСТУПИЛИ:

Губенко О.І. запитала, щодо узаконення сміттєзвалища на території ради

Фоменко В.М. відповів, що в 2016 році кошти на узаконення сміттєзвалища бюджетом не передбачались

 

ВИСТУПИЛИ: Зуй Н.О. запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання 

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про роботу виконавчого комітету сільської ради у 2016 році”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 1.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

ІІ.СЛУХАЛИ:  ”Про виконання сільського бюджету за 2016 рік”

 

Лаптєва Ю.І.  проінформувала присутніх про те, що за 2016 рік отримано  надходжень від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з законодавством, у сумі 79624,91 грн. По надходженнях від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю, по батьківській платі за харчування в дошкільному навчальному закладі  дебіторська заборгованість станом на 1 січня 2017 року становить 832,54 грн., кредиторська заборгованість - 7032,90 грн. За 2016 рік отримано з інших джерел власних надходжень в сумі 111301,71 грн., в т.ч.: надходжень від благодійних внесків, грантів та дарунків - 61589,00 грн.; від підприємств, організацій та інших бюджетних установ, для виконання цільових заходів -  49712,71 грн. Касові видатки по цих надходженнях складають у сумі 127140,30  грн., фактичні видатки - 127268,49  грн. У 2016 рік отримано  інших надходжень 1250250,49 грн. Касові видатки по інших надходженнях  спеціального фонду складають в сумі 1250250,49 грн., фактичні видатки в сумі  1250250,49 грн.

 

ВИСТУПИЛИ:

Федорченко Т.О. запитала щодо ремонту сільського Будинку культури

Лаптєва Ю.І.  відповіла, що у 2016 році у Будинку культури було замінено вікна на металопластикові та нові двері. На капітальний ремонт Будинку культури у 2017 році планується виділити понад 1 млн. грн.

 

ВИСТУПИЛИ: Харченко З.П. запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання 

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про виконання сільського бюджету за 2016 рік”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 2.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

ІІІ.СЛУХАЛИ:  ”Про затвердження плану роботи сільської  ради на 2017 рік та звіт про  виконання плану роботи ради за 2016 рік”

 

Водополова І.М. проінформувала присутніх, про виконання плану роботи за 2016 рік та запропонувала проект плану роботи ради на 2017 рік. 

 

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Мотінова Л.Г.  запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання 

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про затвердження плану роботи сільської  ради на 2017 рік та звіт про виконання плану роботи ради за 2016 рік”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 3.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

ІV.СЛУХАЛИ: ”Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік, затвердженого рішенням ХVІ сесії сільської ради VІІ скликання від 23 грудня 2016 року №200-VІІ “Про сільський бюджет на 2017 рік” (зі змінами)

 

Лаптєва Ю.І. повідомила, що на фінансування загальнорайонних Програм, а саме: ”Шкільний атобус”; організація харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах НВК району на 2015-2018 роки; ”Онкологія” на 2017-2020 роки; програма боротьби із захворюванням на туберкульоз; програма соцзахисту населення та інші, треба надати субвенції із сільського бюджету районному. Також треба внести зміни до сільського бюджету, виділивши додаткові кошти на придбання продуктів харчування, збільшення заробітної плати по ДНЗ, придбання ліжечок для малят, матраців, подушок, постільної білизни.   

 

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Федорченко Т.О.  запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання 

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік, затвердженого рішенням ХVІ сесії сільської ради VІІ скликання від 23 грудня 2016 року №200-VІІ “Про сільський бюджет на 2017 рік” (зі змінами), запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 4.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

V.СЛУХАЛИ: ”Про внесення змін до рішенням Х сесії сільської ради VІІ скликання від 21 червня 2016 року №114-VІІ “Про плату за землю, що справляється на території Петрівської сільської ради, на 2017 рік”

 

Каськов М.Д. надав інформацію щодо даного проекту рішення, а саме щодо встановлення у 2017 році ставку земельного податку за земельні ділянки на території сільської ради, незалежно від місцезнаходження, нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі 1% від їх нормативної грошової оцінки; за земельні ділянки сільськогосподарських угідь, незалежно від місцезнаходження - 0,3% від їх нормативної грошової оцінки”.

 

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Токарев О.В.  запропонував винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про внесення змін до рішенням Х сесії сільської ради VІІ скликання від 21 червня 2016 року №114-VІІ “Про плату за землю, що справляється на території Петрівської сільської ради, на 2017 рік”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 5.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

VІ.СЛУХАЛИ: ”Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Трофімову Олексію Герасимовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: село Завгороднє, вулиця 8-го Березня, 70, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у приватну власність”

 

Каськов М.Д. проінформував присутніх, що проект рішення сільської ради розроблено відповідно до ст.12,40,81,118,120,122 Земельного Кодексу України; ст.4-1 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень ”, ст.ст.26,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “. Проектом рішення сільської ради передбачається затвердити Технічну із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Трофімову Олексію Герасимовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: село Завгороднє, вулиця 8-го Березня, 70, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у приватну власність.

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Токарев О.В.  запропонував винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Трофімову Олексію Герасимовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: село Завгороднє, вулиця 8-го Березня, 70, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у приватну власність”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 6.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

VІІ.СЛУХАЛИ: ”Про затвердження штатного розпису сільської ради на 2017 рік”

 

Лаптєва Ю.І. проінформувала присутніх, що проект рішення сільської ради розроблено відповідно до п.4 ч.1 ст.26 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 року” Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників аппарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2009 року №494 ”Про внесення змін у додаток 5 до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 1997 року  №1349 “Про фінансове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування”. Проектом рішення сільської ради передбачається затвердження штатного розпису сільської ради на 2017 рік.

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Зуй Н.О..  запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про затвердження штатного розпису сільської ради на 2017 рік”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 7.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

VІІІ.СЛУХАЛИ: ”Про умови оплати праці сільського голови”

 

Федорченко Т.О. проінформувала присутніх, що проект рішення сільської ради передбачає щорічне затвердження умов праці сільського голови, згідно діючого законодавства. 

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Мотінова Л.Г.  запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про умови оплати праці сільського голови ”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 8.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

ІХ.СЛУХАЛИ: ”Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу”

 

Водополова І.М. проінформувала присутніх, що проект рішення сільської ради передбачає надання гр. Бойко Юлії Миколаївні 100% пільги по батьківській платі за послуги Петрівського ДНЗ на сина - Бойко Владислава Павловича, 17 квітня 2012 року народження. 

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Зуй Н.О.  запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 9.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

Х.СЛУХАЛИ: ”Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу”

 

Водополова І.М. проінформувала присутніх, що проект рішення сільської ради передбачає надання малозабезпеченій родині Моєсєєнко Н.І. 100% пільги по батьківській платі за послуги Петрівського ДНЗ на доньку - Моєсєєнко Анастасію Юріївну, 11 січня 2013 року.

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Недвіга В.М.  запропонував винести дане питання на розгляд ХVІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІ сесії сільської ради питання ”Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 10.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

Федорченко Т.О. повідомила, що питання порядку денного спільного засідання  розглянуті. Запитала, чи є запитання, зауваження до ведення засідання?

Запитань, зауважень не надійшло.

 

 

  

Голова постійної комісії

з питань планування, бюджету та фінансів                                           Т.О. Федорченко

 

Голова постійної комісії

з питань законності, 

правопорядку та у справах молоді                                                         Н.О. Зуй

 

Голова постійної комісії з питань

 агропромислового комплексу, 

земельних відносин  та екології                                                              М. Д. Каськов