ОмскАвтоСклад

Петрівська сільська рада Балаклійського району

Протокол від 20 лютого 2017 року

ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА VІІ СКЛИКАННЯ

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ РАЙОН ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

_____________________________________________________________________________

ПРОТОКОЛ 

спільного засідання постійних комісій: з питань планування, бюджету та фінансів; 

з питань законності, правопорядку та у справах молоді; з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

 

 

село Петрівське                                                                                                                   20 лютого 2017 року     

 

Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів

Всього членів комісії: 4 чол.

Присутні на засіданні 3 чол.: Федорченко Т.О., Лаптєва Н.І., Харченко З.П..

 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку та у справах молоді

Всього членів комісії:  4 чол.

Присутні на засіданні 3 чол.:  Зуй Н.О., Губенко О.І., Варавін М.П.

 

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології

Всього членів комісії:  5 чол.  

Присутні на засіданні - 5 чол.:  Каськов М.Д., Недвіга В.М., Письменний О.М., Токарев О.В., Тарасов Р.М.

 

В засіданні взяли участь: 

Фоменко Володимир Михайлович – сільський голова;

Водополова Ірина Михайлівна – секретар сільської ради;

 

Під час реєстрації депутатам роздані проекти рішень та матеріали до них.

 

Головуючим спільного засідання постійних комісій було обрано Федорченко Т.О. -голову постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік, затвердженого рішенням ХVІ сесії сільської ради VІІ скликання від 23 грудня 2016 року №200-VІІ “Про сільський бюджет на 2017 рік” 

2. Про затвердження норм харчування та  батьківську плату в Петрівському  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)

3. Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу 

4. Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального   закладу 

5. Про затвердження граничних сум витрат Петрівської сільської ради на придбання автомобіля, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Петренко Наталії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: село Петрівське вулиця Зелена, 20, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у приватну власність

7. Про надання гр. Тарасовій Ганні Олександрівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 

8. Про надання гр.Тарасовій Ганні Олександрівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства 

9. Про створення евакокомісії Петрівської сільської ради 

10. Про введення до  штатного розпису Петрівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) 0,5 ставки робітника з комплексного обслуговування та ремонту будівель і споруд

11. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Петрівської сільської ради

 

І. СЛУХАЛИ:  ”Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік, затвердженого рішенням ХVІ сесії сільської ради VІІ скликання від 23 грудня 2016 року №200-VІІ “Про сільський бюджет на 2017 рік”

 

Фоменко В.М. проінформував присутніх, що у проекті рішення передбачається внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік у зв’язку із придбанням автомобіля для потреб сільської ради, згідно діючого законадавства.

 

ВИСТУПИЛИ: Зуй Н.О. запропонувала підтримати проект даного рішення 

 

ВИСТУПИЛИ: Варавін М.П. запропонував винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання 

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання ”Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік, затвердженого рішенням ХVІ сесії сільської ради VІІ скликання від 23 грудня 2016 року №200-VІІ “Про сільський бюджет на 2017 рік”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 1.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

ІІ.СЛУХАЛИ:  ”Про затвердження норм харчування та  батьківську плату в Петрівському  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)”

 

Водополова І.М.  проінформувала присутніх про те, що проект рішення сільської ради ”Про затвердження норм харчування та батьківську плату в Петрівському  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)” розроблено з метою встановлення вартості харчування в ДНЗ, плати батьків та звільнення малозабезпечених сімей від сплати за харчування дітей.

 

ВИСТУПИЛИ:

Федорченко Т.О. запитала, чи буде поширюватися дане рішення на батьків, які проживають на території ради без реєстрації

Водополова І.М.    відповіла позитивно, якщо батьки нададуть передбачені законодавством документи. 

 

ВИСТУПИЛИ: Харченко З.П. запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання 

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання ”Про затвердження норм харчування та  батьківську плату в Петрівському  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 2.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

ІІІ.СЛУХАЛИ ”Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу”

 

Водополова І.М. проінформувала присутніх, що проект рішення сільської ради передбачає надання малозабезпеченій родині Паргаменко М.В. 100% пільги по батьківській платі за послуги ДНЗ .

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Зуй Н.О.  запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання ”Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 3.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

ІV.СЛУХАЛИ: ”Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу”

 

Водополова І.М. проінформувала присутніх, що проект рішення сільської ради передбачає надання багатодітним родинам Письменної Т.Л. та Саргсян Н. В. 50% пільги по батьківській платі за послуги ДНЗ, згідно діючого законодавства.

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Лаптєва Н.І..  запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання ”Про надання пільги по батьківській платі за послуги Петрівського  дошкільного навчального закладу”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 4.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

V.СЛУХАЛИ: ”Про затвердження граничних сум витрат Петрівської сільської ради на придбання автомобіля, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів”

 

Фоменко В.М. проінформував присутніх, що проект даного рішення розроблено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2001 року № 332 ”Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету”, із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінета Міністрів України № 102 від 04.02.2016

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Токарев О.В.  запропонував винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання ”Про затвердження граничних сум витрат Петрівської сільської ради на придбання автомобіля, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 5.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

VІ.СЛУХАЛИ: “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Петренко Наталії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: село Петрівське вулиця Зелена, 20, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у приватну власність”

 

Каськов М.Д. проінформував присутніх, що проект рішення сільської ради розроблено відповідно до ст.12,40,81,118,120,122 Земельного Кодексу України; ст.4-1 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”. Проектом рішення сільської ради передбачається затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, наданої гр. Петренко Н.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: село Петрівське вулиця Зелена, 20 та передачу її у приватну власність.

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Тарасов Р.М.  запропонував винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої гр. Петренко Наталії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: село Петрівське вулиця Зелена, 20, Балаклійського району, Харківської області та передачу її у приватну власність”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 6.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

VІІ.СЛУХАЛИ: ”Про надання гр. Тарасовій Ганні Олександрівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ”

 

Каськов М.Д. проінформував присутніх, що проект рішення сільської ради розроблено відповідно до ст.ст.12,33,40,86,118,121,122,123, 125,126 Земельного Кодексу України, ст.ст.19,20,25,50,55 Закону України ”Про землеустрій”, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Закону України “Про Державний земельний кадастр“. Проектом рішення сільської ради передбачається надання гр. Тарасовій Г.О. згоди на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, із земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: село Петрівське, вулиця Соборна, №181, Балаклійського району, Харківської області, для подальшого отримання її у власність.

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Харченко З.П.  запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання ”Про надання гр. Тарасовій Ганні Олександрівні згоди на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 7.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

VІІІ.СЛУХАЛИ: “Про надання гр.Тарасовій Ганні Олександрівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства”

 

Каськов М.Д. проінформував присутніх, що проект рішення сільської ради передбачає надання гр. Тарасовій Г.О., згідно діючого законодавства, дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,5000 га, із земель житлової та громадської забудови, із зміною цільового призначення в землі сільськогосподарського призначення, розташованої в селі Петрівське по вулиці Соборна, 181, для подальшого отримання її у власність та зобов’язати замовити у землевпорядній організації роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення даної земельної ділянки.. 

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Варавін М.П. запропонував винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання “Про надання гр.Тарасовій Ганні Олександрівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства”  запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 8.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

ІХ.СЛУХАЛИ: “Про створення евакокомісії Петрівської сільської ради”

 

Фоменко В.М. проінформував присутніх, що проект рішення сільської ради розроблено згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 №841 ”Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій” (зі змінами) та наказу МНС України від 07.09.2004 року №44 ”Про затвердження Методичних рекомендацій щодо планування і порядку проведення евакуації населення”, та визначає основні завдання евакокомісії у мирний та воєнний час.

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Зуй Н.О.  запропонувала винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання “Про створення евакокомісії Петрівської сільської ради”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 9.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” - немає

 

Х.СЛУХАЛИ: “Про введення до  штатного розпису Петрівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) 0,5 ставки робітника з комплексного обслуговування та ремонту будівель і споруд”

 

Фоменко В.М. проінформував присутніх, що проект рішення сільської ради, у зв’язку з виробничою потребою та згідно діючого законодавства, передбачає введення до  штатного розпису Петрівського ДНЗ 0,5 ставки робітника з комплексного обслуговування та ремонту будівель і споруд .

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Недвіга В.М.  запропонував винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання “Про введення до  штатного розпису Петрівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) 0,5 ставки робітника з комплексного обслуговування та ремонту будівель і споруд”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 10.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” – немає

 

ХІ.СЛУХАЛИ: “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Петрівської сільської ради”

 

Фоменко В.М. проінформував присутніх, що проект рішення сільської ради передбачає впорядкування та облік об’єктів комунальної власності та нерухомого майна об’єктів комунальної власності територіальної громади Петрівської сільської ради, економічного та раціонального використання  цих об’єктів. До переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Петрівської сільської ради відносяться установи:  сільська рада, Будинок культури, сільський клуб, дошкільний навчальний заклад, бібліотека, Будинок дитячої та юнацької творчості, Житловий 32- х квартирний будинок. 

Запитань, зауважень не надійшло.

 

ВИСТУПИЛИ: Недвіга В.М.  запропонував винести дане питання на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради VII скликання

Заперечень не було. 

 

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд ХVІІІ сесії сільської ради питання “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Петрівської сільської ради”, запропонувавши проект рішення згідно з додатком № 11.

Голосували:  “за” – 11 “проти” – немає, ”утримались” – немає

 

Федорченко Т.О. повідомила, що питання порядку денного спільного засідання  розглянуті. Запитала, чи є запитання, зауваження до ведення засідання?

Запитань, зауважень не надійшло.

 

 

 

Голова постійної комісії

з питань планування, бюджету та фінансів                                           Т.О. Федорченко

 

Голова постійної комісії

з питань законності, 

правопорядку та у справах молоді                                                         Н.О. Зуй

 

Голова постійної комісії з питань

 агропромислового комплексу, 

земельних відносин  та екології                                                              М. Д. Каськов